Klicki 1000 soovitust

3 suvesõbralikku kõrvaklappi, mis aitavad nii kodus kui väljas

Milliseid kõrvaklappe valida, kui tahad mängida, igatsed vaikuses ja rahus mõnes avalikus kohas oma muusikat kuulata, proovid lärmakas kontoris tööd teha või tahad hoopis võimalikult mugavalt kaasavõetavaid laadimiskapsliga klappe, mis mahuvad taskusse? Tegime valiku ära ja siin on kolm head klappi kolmeks erinevaks vajaduseks. Lisaks on mõned neist nüüd tavahinnast palju soodsamad.

Laadimiskapsliga kompaktsed kõrvaklapid 4smarts Eara Core – 29,99 eurot

Nende klappide eeliseks on kvaliteetne heli kompaktsete kõrvasiseste klappide kohta, hea kõrvas istumine (kasutada saab vahetatavaid silikoon-otsikuid) ja piisavalt pikk aku tööaeg, et neid igapäevaselt kogu päeva kasutada. Kuularid kestavad 4 tundi, koos laadimiskapsliga on tööaega kuni 12 tundi.

Valida saab nii musta kui valge mudeli vahel. Samuti on see mudel väga sobiv handsfree´na kasutamiseks näiteks autos või rattaga sõites kõnedele vastamisel. Kõrvaklapid on varustatud mikrofoniga ja neid saab ka ükshaaval telefoniga ühendada – näiteks kasutad üht kõrvas, teine aga samal ajal laeb laadimiskapslis. Nii pikeneb kasutusaeg kahekordseks.

Mürasummutavad kõrvapealsed klapid AQL Kyma ANC – 79,99 eurot

AQL-i aktiivse mürasummutusega (ANC – Active Noise Cancellation) kõrvaklapid on ideaalsed nii reisimiseks kui kontoritööks. Ka kodutöö läheb nendega palju paremini, kui ümbruses on liigseid segajaid. Mürasummutus kõrvaldab taustamüra elektrooniliselt ja laseb kõrva vaid muusika või muud helid, mida parajasti kuulad, näiteks videokõne. 40 mm läbimõõduga kõlarielemendid on piisavalt võimsad ka basside jaoks, mis kostavad mahlakalt ja selgelt.

Üle kõrva pehmete kõrvapolsterdustega klapid aitavad keskenduda ja on mugavad kanda ka pikema aja jooksul. Kiirlaadimine annab juba 15-minutise ajaga neli tundi kuulamisaega, aga kui laadida aku täis, saab kuulata kokku kuni 20 tundi.

Mänguriklapid Sandberg Dominator – 39,99 eurot

Kui augustis ja hiljem juhtuvad tulema vihmased ilmad, siis on paras aeg toas mängida. Sandbergi mänguriklappidel on selleks mugavad pehmed kõrvapolstrid, varrega mikrofon ja kaabliühendus, kuna arvuti taga pole juhtmevaba ühendust nii väga vaja. Kaabliühendusega on kindel, et kõige otsustavamatel hetkedel ei pea klappe laadima hakkama ja pealegi sobib 3,5 mm pulkpistik iga mängukonsoooliga ilma probleemideta.

Külgedel on mänguriseadmete juures peaaegu kohustuslik LED värviefektid, mida saab USB-st eraldi toita.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.