Klicki 1000 soovitust

48 tundi muusikat – CES-il äramärgitud JLabi klapid kestavad rekordiliselt kaua

Äsja lõppenud maailma suurimal virtuaalsel tehnoloogiaüritusel CES jagati välja parimate toodete innovatsiooniauhinnad. Väljavalitute sekka said need JLabi klapid, mille puhul mainiti ära ka omas klassis parim aku tööaeg.

JLab Epic Air ANC True Wireless kõrvaklapid (hind 129,99 eurot) on tavalistest kõrvasisestest klappidest suurema akuga, kuid välimuse poolest ei ole need üldsegi massiivsemad, sest inimkõrv seab ka oma piiri, kui suured klapid üldse kõrva mahuvad. CES-i innovatsiooniauhindade konkursil said JLabi klapid ära märgitud kõrvaklappide ja personaalsete heliseadmete kategoorias. Need kestavad üle 48 tunni koos laadimiskarbiga, kuid kõrva käiv kuular peab laadimiskarbist täis laadides vastu samuti rekordihõnguliselt – 12 tundi järjest. See on mõnede teistega võrreldes kordades pikem mängimisaeg.

JLab Epic Air ANC on lisaks ka aktiivse mürasummutusega. See küll lühendab kogu tööaega 32 tunnile, kuid aitab vabaneda häirivatest taustahäältest ning keskenduda muusikale, tööle või õppimisele. Läbipaistev režiim aga muudab olulised taustahääled kohe kuuldavaks näiteks siis, kui keegi tuleb sinuga rääkima. Selles seades kuuled kõike ümbrusest hästi ja ei pea klappe kõrvast võtma.

Ehkki laadimist ei lähe vaja nii tihti kui tavaliselt, saab akud täis mugavalt juhtmevabalt. Kapslil on veel kaasas ka sisseehitatud laadimiskaabel – USB A ehk selline otsik, mille saab pista nii mobiililaadijasse kui arvuti USB pessa.

Filmivaatamiseks on auhinnatud kõrvaklapid ideaalsed, sest filmirežiimis on neil üliväike viide. Nii jäävad heli ja pilt alati sünkrooni.

IP55 standardile vastav niiskus- ja tolmukindlus tähendab, et saad nende klappidega ka toast ja kontorist välja minna, trenni teha või niisama vihmase-lumise ilmaga ringi jalutada.

Mobiiliäpiga JLab Air ANC on võimalik kõik seadistada oma käe ja mugavuse järgi – määrad, mida teevad puutetundlikud nupud üks, kaks ja kolm korda vajutades, kuidas aktiveerub mürasummutus ning muidugi saab ekvalaiseriga sättida ekraanilt helitämbrit just oma soovide järgi.

Mobiilikõne ajal töötavad kõrvaklappide mikrofonid kahel erineval moel: üks kuulatab ümbrust ja teine võtab üles sinu enda hääle. Nii saad taustamürata puhtaid kõnesid teha ka sellistes kohtades, kus muidu oleks raske mobiiliga rääkida.

Kõrva sobitamiseks on kaasas kuus paari otsikuid. Geelmaterjalist pehmed otsikud on kolmes suuruses – väike, keskmine ja suur. Valida saab veel eriti pikki otsikud sügavamalt kõrva sobitamiseks, suurema läbimõõduga tihedamaid kahes suuruses ning Cloud Foam vahtmaterjalist laiendus aitab samuti paremini kuularitel kõrvaga kohaneda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.