Klicki 1000 soovitust

5 põhjust, miks JLab JBuds Air ANC klapid on paremad, kui keskmised juhtmevabad kõrvaklapid

Juhtmevabasid laadimiskapsliga kõrvaklappe on praeguseks turule tulnud terve müriaad ning tuleb iga kuuga aina juurde. Raske on nende seast õiget valida. Samas on valik kohati ka lihtsam, kui tehnilisi näitajaid kõrvutada ja valida nende põhjal välja keskmiste seast silmatorkavamate näitajatega mudel. JLabi juhtmevabad klapid JBuds Air ANC (hind 89,99 eurot) just sellised ongi – üle keskmise ja üsna harva esinevate kasulike lisaomadustega.

Alustame sellisest omadusest nagu mikrofonid. Neil klappidel on kokku neli mikrofoni, mis hoolitsevad nii mürasummutuse kui kvaliteetse mobiilikõne eest.

Teiseks – laadimiskaablit ei pea kaasas kandma. Kapslil on küljes ja kasutamiseks alati valmis USB kaabli ots, mille saab lihtsalt korpuse küljest lahti kerida ja kasutada nii arvuti USB pordist või ükskõik millise mobiililaadija küljest laadides.

Kolmandaks – aku kestab erakordselt kaua. Kui tavaliselt peavad kõrvasisesed juhtmevabad klapid vastu vaid mõne tunni, siis need pakuvad koguni kuni 10 tundi juhtmevaba kuulamisaega ning kuni 30 tundi lisaaega saab koos laadimiskapsliga. Aktiivse mürasummutusega (ANC) režiimi kasutades, mis tarbib veidi rohkem energiat, kestavad klapid kuni 24 tundi.

Neljandaks – mürasummutusel on lisaks ka läbipaistev režiim, mis aitab ümbritsevaid hääli paremini kuulata siis, kui klapid peas. Tavaliselt on selline võimalus olemas vaid kallimatel kõrvapealsetel klappidel, kuid ka kõrvasiseseid klappe on iga kord tülikas kõrvast ära võtta, kui keegi sinuga rääkima hakkab või on vaja kuskil jaamas tähtsaid transporditeateid kuulata.

Viiendaks – filmirežiim, mis tagab võimalikult väikese viite. Kui tavaliselt kipuvad juhtmevabad klapid üle Bluetoothi pildi ja heli vahelise viite tekitama (eriti sellised, millel üks klapp jagab seadmest tulnud muusikat veel omakorda edasi teisele), siis Jlabi klapipaaril on olemas eriti madala viitega filmivaatamise seadistus. Sellega on heli ja pildi vaheline viide minimaalne ning saad mõistlikult filmi vaadata või mänge mängida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.