Nuputelefonid on küll tänaseks päevaks langenud pigem tagaplaanile, kuid sellegipoolest leiab neid poodidest ohtralt. Miks aga osta odav ning nii-öelda “ühekordne” nuputelefon?
1. Lapsele
Kui soovid, et lapsel oleks oma telefon, millega vajadusel vanematega ühendust võtta, siis tasuks osta talle vastupidav nuputelefon. Kui peale helistamise ning sõnumite saatmise pole muud tarvis, siis ajab nuputelefon asja kenasti ära. Lisaks sellele, et nuputelefoni hind võib jääda vaid mõnekümne euro piiresse, pole ka kaotus nii suur, kui laps selle ära kaotab või poriloiku pillab.
2. Reisile
Kui tahad mõtted tööst eemale viia ning reisile minna, siis tasuks särav nutitelefoni koju lauale jätta ning haarata kaasa nuputelefon. Sellega saab vajaduse korral kriitilise tähtsusega kõned ära teha, kuid töömeilid sinuga puhkusele kaasa ei tule. Lisaks julgeb nuputelefoni ka randa kaasa võtta kartmata, et kallis nutitelefon katki läheb.
3. Töötelefoniks
Kui sul on väikeettevõte, millel vaja ka oma telefoninumbrit, mis pole isiklik number, siis on mõistlik SIM-kaart pista odava nuputelefoni sisse. Sellega saad vajalikud kõned vastu võtta ning mis veel parem: telefoni aku peab kergema kasutuse puhul vastu nädalaid. Seega oled alati vajadusel kättesaadav.
4. Kriisitelefoniks
Sa ei tea kunagi, mis juhtuda võib. Sestap tasuks auto kindalaekas hoida täislaetud akuga nuputelefon, mis seal muretult pikka aega vastu peab. Kui leiad end kunagi olukorrast, kus vaja abi kutsuda, kuid põhitelefoni aku on tühjaks saanud, siis kindalaekas ootav kriisitelefon päästab kindlasti hädast välja.
5. Aktiivseks tegevuseks
Kui harrastad mõnd spordiala, kus kukkumine ning ebatavalistes olukondades olemine on tavaline, siis ilmselt ei soovi sa kallist nutitelefoni sinna kaasa võtta. Odav nuputelefon seevastu mahub aga mugavalt taskupõhja ning kui see peakski mõne kukkumise peale katki minema, siis rahaline kaotus pole nii suur.