Klicki 1000 soovitust

Ainuke Bluetooth-kõlar, mille võib muretult lendu visata

Frisbeat Frisbee BT (12,99 eurot) on ilmselt ainus Bluetoothiga kõlar, mille võid lennutada julgelt nii kaugele, kuhu Bluetoothi levi ulatab – muusika jääb mängima ja peale tavalise kõlari pakub seade ka võimalust rannamänge mängida.

See on näiteks ideaalne kõlar randa või aiapeole, sest korpus on pritsmekindel ja kannatab ka väikest vihma (vastab IPx4 standardile). Ka viskekaugus on suurem, kui tavaliselt – Bluetooth-ühendus on tagatud kuni 20 meetri kaugusel. Muidugi võib juhtuda, et hea tuulega lendab taldrik veel kaugemale, aga siis peab mobiiliga taas “levialasse” jooksma ning muusika jätkub. Omavahel lennutades on aga 20 meetrit piisav kaugus.

Sisseehitatud aku kestab kaks tundi. Kõlar peab olema piisavalt kerge, et säiliksid ka selle lennuomadused ja saaks lendava taldrikuna lennutada, seega hiigel-akut ei maksaks oodata. 3 W võimsusega kõlar on oma leviulatusele vastavalt siiski piisavalt vali, et kuuleksid kõlarist kostvat muusikat hästi kuni 20 meetri raadiuses.

Ühendada saab nutitelefoniga, sülearvutiga, tahvelarvutiga või ükskõik millise Bluetooth-ühendust toetava seadmega, mis oskab kõlarisse heli saata. Laadimine käib tavalise USB kaabliga. Värvi saab valida – saadaval on heleroheline, punane, helesinine või oranž lendav taldrik. Efektne on võtta kohe mitu – muusikat mängivad kõlarid, mis korraga pidevalt ringi lendavad, on efektsed. Nii saad näiteks “visata” muusika igasse aianurka või seltskonda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.