Klicki 1000 soovitust

Airpodsid vajavad isikupärast kaitset

Iseenesest võivad valged Airpodside laadimiskapslid saada isikupäraseks ka aja jooksul kogunevate kriimustustega, kuid milleks? Parem on valida endale laadimiskapsli kate, mis nii kaitseb kui ka muudab sinu juhtmevabade Airpods-kõrvaklappide kapsli omapärasemaks.

Kui meeldib ikkagi valge originaalvärv, siis saad oma laadimiskapslit kaitsta samavärvilise kaitsekestaga (hind 12,99 eurot), kuid sellel on küljes ka karabiin, millega võid kinnitada oma kõrvaklapid nii, et need ära ei kaoks.

Karabiiniga on veel võimalik valida musta, punast, roosat või hoopis metalse tooniga või süsinikfiiberkiu mustriga (hind 9,99 eurot) mudelit.

Kui ühevärviline ei tundu veel piisavalt põnev, on valikus ka mustrilisi katteid (9,99 eurot), marmoristruktuuriga või nahkse kattega (12,99 eurot) variante.

Airpodside kapslikatted on väga täpselt just sellist mõõtu, et mahuvad tihedalt kaitsekattena seadme ümber, kattes ka kaane. Hingede juurest jätavad kaitsekatted piisavalt ruumi, et kapsli kaant saab vähemalt 90-kraadise nurgaga avada. Muidugi on ruumi ka laadimispistiku jaoks ja LED-märgutuld saab ka vastavast avast näha, kui ümbris kasutusel.

Seega saad Airpodside laadimiskapsli kaitseümbrisega kaitsta nii korpust kriimustuste eest kui ka anda seadmele just sellise välimuse, mis sulle kõige paremini sobib. Boonusena võid valida veel karabiinikinnitusega mudeli, et riputada oma klapid koos laadimiskapsliga kuhugi mugavasse kohta kaasavõtmiseks.

On aga veel üks eriline laadimiskapsli ümbris, mis aitab kõrvas hoides Airpods´e paremini alles hoida. Sprint Lime (hind 15,99 eurot) on varustatud hoidjaga, mis ühendab parema ja vasaku kõrva klapid juhtmega ning need võib näiteks kaela riputada, kui ei kasutata. Või kui kõrvast välja kukuvad, siis ei kao ära, vaid jäävad juhtme otsa rippuma.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.