Klicki 100 soovitust

Aitab sassis juhtmetest – kaablikinnitus hoiab kõik korralikult koos

Igasuguseid tehnilisi vidinaid on meil kasutuses väga palju ning isegi kui vaid kõige vajalikumad seadmed kokku ühendada, on tulemuseks juhtmepuntrad, mis jäävad etteja lähevad sassi. Kaablikinnitused on tööl või majapidamises head abimehed, sest need aitavad juhtmeid korrastada ja silme alt võimalikult ära peita.

Sõltuvalt vajadusest on kaablikinnitustel ja -organisaatoritel  erinevad funktsioonid – neid võib kasutada pelgalt kinnitusklambritena, kui tahad juhtmeid kokku kerida ja kappi panna, kuid nendega saab ka juhtmeid sortida, et leiaksid vajalikud ühendused kohe üles.

Cable Candy on üks variant, mida kasutada. See tootja pakub laia valikut kaablikinnitusi, mis on praktilised ja näevad samas väga ägedad välja. Cable Candy Snake (9,99 eurot) köidab juhtmed lihtsa vaevaga ja ei lase neil laual kaost tekitada. Värviline kinnitus on efektne ja mõjub kui väike disainielement. Kinniti suuruse saad valida sõltuvalt juhtmete arvust. Isegi kõige jämedamate kaablite köitmiseks on alati olemas lahendus. Vaata näiteks Cable Candy Hook & Loop juhtmeköitjat (hind 9,99 eurot).

Cable Candy Beans.

Kuid tihti on kinnitust vaja vaid ühele või kahele juhtmele kindla koha leidmiseks. Sellisel juhul on arvestatavateks valikuteks Cable Candy Beans (9,99 eurot) või Cable Candy Mixed Beans (9,99 eurot).

Autojuhtidel, kellel lahtine telefonilaadimise juhe pidevalt ette jääb, tasub pilk peale visata Cable Candy Small Beans kinnitustele (9,99 eurot), mis hoiavad juhtme tugevalt armatuuril paigal – täpselt selles kohas, kus see on juhile kõige sobivam ja käepärasem.

Ka väikeste kõrvaklappide juhtmed on pärast kasutamist alati mõtet korralikult kokku kerida. Selleks sobib hästi Cable Candy Donut (9,99 eurot), sest siis on neid kõrvaklappe kergem kapinurgale, sahtlisse või kotti jätta. Põhjust pole vaja kaugelt otsida: lahtised juhtmed võivad vabalt kuhugi kinni jääda ja äärmisel juhul katki minna, pealegi jätavad need teistele sinust lohaka mulje.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.