Klicki 1000 soovitust

Akupank, mida on kasulik ka pimedas kaasas kanda

Sandberg Torch (hind 39,99 eurot) on akupank-ellujäämisvarustus. Kui kannad akupanka alati kaasas, siis kipub see enamuse aja jooksul kasutult kotis ruumi võtma ja midagi head sellega teha ei saagi, enne kui mobiiliaku vajab turgutamist. Võib-olla on kotis veel ka väike taskulamp alati kaasas? Selle Sandbergi akupangaga ei pea aga enam kahte eraldi asja kaasas tassima. Seda seadet võib nimetada nii taskulambiks, mis vajadusel laeb telefone kui akupangaks, mis vajadusel valgustab pimedaid kohti.

Kuna tegemist on taskulambi kujulise akupangaga, siis on seda väga mugav taskulambina kasutada. Mingit vahet tegelikult polegi. Kui aga vaja mobiili laadida, siis tuleb LED tule osa ehk latern eest ära keerata ja all avanevad kaks USB pesa – üks tavaline USB A ning teine micro USB, millega taskulamp-akupanka ennast täis laadida (selleks kulub kuni 8 tundi).

Kui laterna osa on taas kõvasti kinni keeratud, on seade veekindel ja vastab IP68 standardile. See on piisavalt karm standard, mis lubab isegi taskulambiga lühema aja jooksul vee alla sukelduda.

Valgustuse funktsioonide hulka kuuluvad kolm erinevat heledusastet ja SOS-vilgutamine hädaolukorras. Vilkumiseks jätkub aku energiast ööpäevaks. Taskulambina töötab akupank aga kuni 13 tundi.

Üle 10 000 mAh akupanga energiast jätkub keskmise mobiiltelefoni täislaadimiseks kaks või enam korda olenevalt mobiiliaku mahust. Muidugi saab laadida ka teisi nutiseadmeid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.