Klicki 1000 soovitust

Akupank, millega võib minna koos luurele

Oleme kirjutanud juba päris erinevatest akupankadest – sellisest, mis näeb välja nagu taskupeegel, taskulambiga, hiiglasliku päikesepaneeli ja prožektoriga, toitekaablist, mis vajadusel ka laeb.

Kõik on omamoodi head teatud olukordades, kuid tõsisteks katsumusteks on vaja sellist, mis samal ajal suudaks end elektrivõrgust eemal olles laadida, oleks vastupidav löökidele, vihmale ja tolmule ning tagaks parajalt mahuka energialaengu mitmekordseks mobiiliaku täislaadimiseks.

Selline on Sandbergi kestev akupank-päikesepaneel Outdoor Solar Powerbank 24000 mAh (hind 119,99 eurot), mis pakub veekindlust, põrutuskindlust, päikesepaneeliga laadimist ja lisaks veel ka QC 3.0 kiirlaadimist.

Ka mahutavus 24 000 mAh tagab kuni üheksa korda keskmise mobiili täislaadimise, seega tasub selle akupangaga luurele minna küll.

Sandbergi 2 W paneeliga saab päikese käes aku täis 16 tunniga. Valgetel öödel seega võiks isegi loota, et ainult päike tagab napilt täislaadimise, kuid samas ei pruugi seda reisijal vaja ollagi: kui oma mobiil õhtul akupangast täis laadida, on päikese käes vaja tagasi saada vaid 1/9 energiast, seega üheksa korda vähem. Selle saab võib-olla päeval päikese käes viibimisega isegi kätte.

Kui seadmeid rohkem, siis võib kasutada vahepeal ka seinakontaktist laadimist. Akupangal on nii tavaline micro-USB kui USB C pesa, millest saab laadida seadet ennast, välja annab aga laadimisvoolu kaks USB porti – üks tavaline ja teine kiirlaadimise toega. Neist saab korraga laadida kahte seadet.

Pistikupesadel on kummiklapid ja kui need korralikult sulgeda, võid ka mis iganes põhjusel oma akupangaga kuni ühe meetri sügavusele vee alla 30 minutiks sukelduda. Seega ei juhtu seadmega midagi ka tihedas vihmas või kui juhtud oma koti vette pillama.

Karmidesse oludesse on veel teisigi häid lisasid, mida Sandberg pakub: aas, millest saab läbi panna karabiini ja akupanga näiteks seljakoti külge päikese kätte riputada, et see laeks. Õhtul aga valgustab akupanga LED-taskulamp teed või laagripaika.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.