Klicki 1000 soovitust

Ära veel vana laadijat minema viska, USB C adapter aitab

Pikemaajalised mobiilikasutajad mäletavad kindlasti olukorda, kus igal seadmel oli oma laadimisotsik, mis ühelegi teisele margile ei sobinud. Siis tuli micro-USB kui standard, mis pole veel kümne aasta vanunegi ning omas juba eos probleeme.

Nimelt on micro-USBl sarnaselt täismõõdus USB-ga üks oluline kasutusmugavuse probleem – seda tuleb sisestata vaid ühte pidi.

Mõne aasta eest hakkasid aga levima uued USB C tüüpi laadijad, mis lubavad väga palju kiiremaid andmeedastuskiiruseid, kiiremat laadimist ning, mis kõige tähtsam kasutaja poolelt, on pistikuga, mis sisestatav mõlemat pidi.

Kuid sellega kaasneb taas üks vana probleem: kõik vanad micro-USB otsaga laadijad on nüüd kasutud ja laadimiskaableid on alati liiga vähe.

Siiski pole vanad laadijad mitte päris kasutud.

Kuna USB C laadijad ja kaablid on suhteliselt kallid, siis piisab tegelikult vaid ühest lihtsast üleminekust, mis maksab Klicki poes 6,99 eurot.

Olemasolevale micro-USB otsaga laadijale on tarvis vaid antud adapter kaabli otsa panna, ning sellest saabki taaskasutatav USB C tüüpi laadija.

Nii et vanu häid autolaadijaid, mis alati salongilaekas varuks on, ei pea veel utiili saatma ning mitme erineva otsaga seadme laadimiseks ei ole tarvis enam kaasa võtta mitut laadimiskaablit. Ühest piisab koos praktiliselt mitte midagi kaaulva imepisikese adapteriga.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.