Klicki 1000 soovitust

Auto, mis ronib kõikjale – HB Rock Crawler 4WD

Puldiautoga põrandal sõitmine võib nüüd, kui jälle suvi õues tagasi, igavaks minna. On olemas auto, mis saab hakkama ka kõige raskemal maastikul – just sellega võibki lähimasse karjääri või mujale “kuumaastikule” suunduda.

Ronimine on selle auto põhitegevus – HB Rock Crawler 4WD (hind 29,99 eurot) suudab tänu pehmetele vedrudele ja amortidele kõikuda üsna ebatasasel pinnal. Kui oled neliveolise puldiautoga mõne aja harjutanud, siis nii uskumatu kui see ka ei tundu, omandad lõpuks üsna sarnased võtted nagu maastikuauto juht, kes oma džiibiga mudastel krossiradadel turnib. Ainult et sinul on kasutada püstolikujuline pult ja vintsi asemel saad auto lootusetust mülkast lihtsalt oma käega välja tõsta, kui midagi juhtub.

Masin töötab akudelt 20 minutit, pult tarbib energiat kolme AAA patareidega. Raadioühendus on üle 2,4 GHz raadiolingi, mis tagab stabiilse ja kiire ühenduse kuni 50 meetri raadiuses. Tegemist on tõsise mudeliga, mis pole mõeldud alla 8-aastastele lastele mängimiseks. Mingit vanuse ülempiiri muidugi maastiku-mudelautol pole. Selle plastik kannatab lööke ja minimaalselt ka niiskust ja tolmu, seega peaks kestma hästi ka raskemates tingimustes, kuhu kindlasti HB Rock Crawler viiakse.

Kuna auto maksab üsna vähe, siis veel põnevamaks teeb masina kasutamise näiteks sõpradega võidusõidu tegemine. Osta kohe mitu ja tee võidu. Ühe liikuriga saad samuti korralda võistluse: märgi raskel maastikul maha rada ja proovi, kes suudab selle kõige kiiremini läbida.

Vaata ka paari videot, mis selle auto sõitmisest ja maastikul juhtimisest on tehtud:

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.