Klicki 1000 soovitust

Bluetooth Forever – las juhtmevaba lemmikloom laulab unelaulu

Bluetooth Forever ABS-100 (hind 14,99 eurot ehk praegu tavahinnast -50%) on kindlale seltskonnale suunatud kõlar. Kui näiteks lapsevanemal või suuremal õel-vennal pole võimalust voodi kõrval unejuttu lugeda või laulda, siis ei pea selle pärast õhtust traditsiooni ära jätma. Foreveri kõlarid on peitunud sõbraliku jänese või põdra sisse, mis on piisavalt pehme, et sobib lapsele ohutuks kaisuloomaks.

Laulda mõistavad kõlarid kõike, mida oma lapsele unelauluks soovid, lisaks saab neid kasutada ka käed-vabad telefoni lisaseadmena, et kõnedele vastata. Mobiiliga ühenduses olemiseks on vajalik Bluetooth. Võid panna korraga mängima ka kaks kõlarit, sest ühe telefoniga saab ühendada kuni kaks “lemmiklooma” stereoks.

Unelaul on tore küll, aga kui soovitakse unejuttu ka? Jänku- või põdrakujuline kõlar võib kõnelda lapsele sinu enda häälega, kui oled enne jutu nutiseadmesse valmis salvestanud. Käed-vabad kõlariga saab kõnesid ka lihtsalt vastu võtta, nii et võid sellele eemalt helistada ja sulle saab vastata.

Aku laeb kõlaril kaks tundi ning tööaega jätkub kuni 6 tunniks. Uuesti laadimata võib kasutada õhtujuttudeks seega kasvõi terve nädala või rohkemgi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.