Klicki 1000 soovitust

Canyon Fobos – mugav istumisalune tõsisele mängurile

Arvutimängude mängimine nõuab mugavat asendit nende pikkade tundide jooksul, millal kiire arvuti ja mugava hiire-klaviatuuriga tehismaailmas viibid. Seega peab ka tool vastav olema – mõnusam ja ladusam kui niisama iste, pakkudes lisaks heale tehnilisele varustusele ja reguleerimisvõimalustele ka spetsiaalselt pehmemat, liikuvamat ja vastupidavat istumisalust.

Mänguritool Canyon Fobos CND-SGCH3 (hind 199,99 eurot) ülesandeks ongi sulandada mängija tehismaailma – kas autorooli või lennuki kokpitti, ilma et midagi päris-maailmast häirima jääks. Kui oled näinud vana head ulmefilmi „Tron“, kus peategelane Sam Flynn sukeldub sõna otseses mõttes mängude ja tarkvara ulmelisse tehismaailma, siis see tool võikski midagi sellist pakkuda.

Musta ja erk-oranži värvi voolujoonelist istet toestab tugev metallraam. Tänu vastupidavale toestusele peab see vastu pöörasemadki mänguhetked.

Vaatamata konstruktsiooni tugevusele on tool siiski paindlik, liikuv ja ergonoomiline. Seljatuge saab alla lasta kuni 150 kraadi ulatuses või kallutada mugavalt puhkeasendisse koos istmega. Nii tooli kui käetugede kõrgus ja käepidemete horisontaalne kalle on reguleeritavad. Tooli külge kinnituvate padjakestega saad toestada nii pead kui ka seljatagust.

Canyon Fobos on hästi liigutatav, veeremise kerguse tagavad 6 cm läbimõõduga viis ratast, mis aitavad kulgeda hääletult ja libisemata.

Iste kaalub 22,7 kg ja selle koormus võib olla kuni 150 kg. Öko-nahast pealispind on pideva kasutamise jaoks töödeldud vastupidavaks ja kulumiskindlaks ning seda on lihtne hooldada.

Canyoni mänguritool on sobiv eelkõige nõudlikumale mängijale, kes soovib saada head kvaliteeti mõistliku hinnaga, kuid paarisajaeurone tool sobib kõigile, kes tahavad mugavalt arvuti taga istuda.

Vaata tutvustavast videost lähemalt, mida tool pakub:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.