Klicki 1000 soovitust

Digipildiraam toob kõik pere ja sõprade fotod ühte kohta kokku

Digitaalne pildiraam ei asenda tahvlit ja nutitelefoni, see on eraldi seade, mis aitab ainult kuskil elektrooniliselt eksisteerivad pildikogud füüsiliselt tuppa lauale või seinale tuua.

Kui esimesed digipildiraamid välja tulid, olid need hinna alla saamiseks kehva pildi ja madala resolutsiooniga. Vahepeal unustusse vajunud tootegrupp on aga vaikselt edasi arenenud ja nüüd leiab neist kõike, mida tehnoloogia suudab pakkuda: hea kvaliteedi, puutetundliku juhtimise, mahuka mälu ning kui sellest puudu jääb, siis muidugi ka äpi ja selle kaudu pilvega ühendamise võimaluse.

Digitaalne pildiraam Denver Frameo 10″ (hind 129,99 eurot) tuleb koos Frameo pilditarkvaraga, mis pakub ka jagamise võimalust. Nii saad sõprade ja tuttavatega oma pildialbumit jagada. Kümnetolline ekraan on piisavalt suur, et pilte selgelt riiulis või laual näidata, lisaks saab puutetundlikult fotoraami juhtida. Sõbrad saavad samuti pilte Frameosse lisada, kui neile selle õiguse jagad. See on nagu piltide sotsiaalvõrk sinu toas füüsilisel kujul. Nutitelefonist saad ka ise fotosid esituseks saata.

Raamil endal on 16 GB mälu, kuid lisaks saab sellesse salvestada microSD mälukaardil olevaid pilte ning sisseehitatud WiFi abil ka mobiiliäpist, kust saad juba ligi kõigile oma pilvepiltidele ja nutiseadmete igasugustele fotokogudele.

Pildiraam näitab pilte erinevat moodi. Kui tahad, võid neile lisada teksti – pildiallkirjad või nimed, kes on pildil. Kui tahad, saad panna pildid vahelduma erinevate efektidega ja erineva aja jooksul. Slaidiseansi vaheldumise kiirus võib olla sekunditest lausa poole tunnini. Ööseks saab helendava ekraani automaatselt välja lülitada.

Pildiraam saab toidet microUSB adapterist, näidatakse kõige levinumat JPEG-formaati. Ekraani resolutsioon on 1280 x 800 pikslit.

Pildiraam on hea kingitus mõnele sugulasele, sõbrale või pereliikmele, kes sotsiaalmeedias eriti ei käi. Nii saavad sõbrad ja pereliikmed talle pilte saata, mida võib ilma nutiseadmeta vaadata. Pildiraami omanik saab ise otse puuteekraanilt neid seadistada ja meeldinud pilte “laikida”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.