Klicki 1000 soovitust

Droon, mis oskab ka sõita nagu auto – SYMA X9S

Mida kinkida tehnoloogiahuvilisele sõbrale? Kas talle meeldib rohkem puldiauto või väike droon? Need küsimused saab lahendada sõidukiga, mida tal ilmselt veel pole – sellisega, mis sõidab nii maa peal kui lendab õhus.

Droon-auto SYMA X9S (hind 49,99 eurot) liigub nelja ratta ja nelja propelleri jõul, mis lubab teha igasuguseid trikke, kus piiriks pole ainult maapind ega ainult õhk.

Suurest puldist saab juhtida hübriidmasinat õhus kuuel teljel: edasi, tagasi, üles, alla, paremale, vasakule, parem täispööre, vasak täispööre.

Kui aga juhid puldist SYMA sõidukit nagu autot, siis saab juhtida edasi, tagasi, vasakule ja paremale. Vedavateks on tagumised rattad. Läbimatule takistusele sattudes vaheta kulgemisrežiimi ja lenda lihtsalt takistusest üle. Lendamisest sõitmisele üleminek käib sõjuvalt peaaegu hetkega, nii et saad harrastada vigursõitu ja vigurlendu vaheldumisi.

X9S peab hästi vastu ja isegi kui midagi juhtub, saab sellel välja vahetada propellerid, rattad ja aku või isegi korpuse. Varutiivikud on komplektis kohe kaasas.

Puldil on väike ekraan, et hoida silma peal kõigil olulistel näidtajatel. Puldi sisse käivad tavalised väikesed AA patareid. Lennukauguseks on kuni 30 meetrit.

Algajale droonijuhile on SYMA hea esimeseks lennuvahendiks, sest aitab sõitmist õppida nii aeglasemalt kui kiiremalt ringi tiirutades. Kuueteljeline güroskoop hoiab masina õhus kindlalt paigal ja seega pole kogenematusest võimalik seda kohe esimestel hetkedel kuhugi vastu sõites alla tuua. Hiljem, kui kogemusi rohkem, saad teha saltosid, mille järel güroskoop hoolitseb, et kopter säilitaks oma sujuva sõidu ja ei kukuks alla.

Väike droon sobib lendamiseks nii toas kui õues, kasutada soovitatakse seda alates kaheksandast eluaastast.

Kuidas see mitmekülgne liikur lendab ja sõidab, saab näha allolevast videost. Kui tahad kohe lendamise testi juurde minna, alusta siit.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.