Klicki 1000 soovitust

Elektritõukekas aitab kontaktivabalt ja kiirelt kohale jõuda

Kui vaja ette võtta mõni hädavajalik reis poodi, apteeki või mujale, siis jalgsi kõndimise ning autotranspordi kõrval on heaks kontaktivabaks alternatiiviks elektritõukeratas. Elektriliikurite hinnad on juba samas hinnaklassis jalgratastega, aga eeliseks kompaktsus ja mugavus – edasi saad liikuda end higiseks väntamata, vaikselt ning kokku pandud tõukeka võid igale poole kaasa võtta.

Segway MAX G30 (hind 699,99 eurot) on tõeline tegija omasuguste seas nii sõiduulatuse (kuni 65 km) kui mugavuse poolest. Õhkrehvidega rattad annavad pehme sõiduelamuse isegi konarlikul teel ja masina “laadung” võib olla kuni 100 kg. Aku laadimine võtab aega kuus tundi, seega kui õhtul koju tuled, paned tõukeka laadima ning juba varahommikul on järgmise 65 kilomeetri läbimiseks sõiduk valmis.

Maksimaalseks kiiruseks on 25 km/h, kuid muidugi on linnatingimustes ohutu piirduda väiksemate kiirustega. Igal juhul kasuta kaitsevahendeid – kiivrit ja põlvekaitseid.

Elektritõukeka tööks sobivaks temperatuurivahemikuks on -10 kuni +40 kraadi. Kui just paks lumi ei takista, saab sellega liikuda iga kuivema ilmaga, isegi praeguste heitlike aprilli-ilmadega, millal öösel ja varahommikul külmetab, päeval aga paistab soe päike.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.