Klicki 1000 soovitust

Ellujääja akupank – sellega saad kasvõi nädalaks linnast kaduda

Kui tavaliselt aitavad akupangad enne õhtut kustunud telefoni paar korda uuesti elule äratada, siis Sandbergi 30 000 mAh Survivor võib tavalise nutitelefoni 8-9 korda täis laadida, väiksema akuga telefoni koguni 12 korda.

Sandberg Survivor Powerbank 30 000 mAh (hind 129,99 eurot) on mõeldud ekstreemsemale kasutajale igas mõttes, sest lisaks tohutule aku mahtuvusele on ka korpus vastupidavam kui tavaliselt. Laadimispesad on kaetud kummiklapiga ja korpus vastab IP66 vastupidavusstandardile, mis tähendab, et ka niiskust ja tolmu kannatab see seade hästi. Seega sobib nii matkale kui reisile võtmiseks või õuetöödele, kus vaja laadimispesast eemal lageda taeva all olla. Matkale sobib lisaks ka Sandberg Survivori sisseehitatud LED-taskulamp.

Oma telefoni saab alati kiiresti täis laadida, sest Survovor Powerbank toetab kiirlaadimisstandardit QC 3.0. Kiirlaadimine käib ühest 18 W väljundiga USB pesast, kaks ülejäänud laadimispesa on tavalised. Korraga saab seega laadida kaht seadet aeglasemalt, üht aga kiiresti. Nii võid julgelt ka sõbrale toidet pakkuda, ilma et peaks kartma oma akude tühjaks jäämise pärast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.