Klicki 1000 soovitust

Eriliselt lapsesõbraliku ja mugava rihmaga Garmin Vivofit Jr 2

Vähem kui 90 eurot maksev veekindel Garmin Vivofit Jr 2 (hind 89,99 eurot) loendab küll samme, jälgib unekvaliteeti ja aktiivsusnormi nagu paljud teisedki aktiivsusmonitorid, kuid mitte ainult! See konkreetne Vivofit on disainitud lastele mõeldes.

Erksavärviline kujundus on inspireeritud Marveli koomiksitest ja Disney filmidest – valikus on nii tuttav Minnie Mouse, keda mäletavad ka vanavanemad, vana hea võitmatu Kapten Ameerika kui ka kõigi ulmefännide lemmikfilmi Star Warsi BB-8. Kui selline lahe kujundus ei peaks veel last motiveerima oma aktiivsust jälgima, on Garmini kavalad disainerid välja mõelnud veniva rihma. Iga lapsevanem teab, et kõik põngerjad eelistavad kingapaelade sidumisele takjapaela, sel lihtsal põhjusel, et nii saab kiiremini ja mugavamalt. Garmini insenerid said sellest ka aru ja asendasid lastele mõeldud aktiivsusmonitoril traditsioonilise kummist kellarihma veniva rihmaga, mille saab kergesti üle randme tõmmata. Kummist veniv rihm sobib lastele vanuses 4-7 aastat või randmetele, mille ümbermõõt on kuni 147 mm. Olenevalt järelkasvu randme suurusest võib veniv rihm olla pisut vähem või rohkem pingul, kuid igal juhul on seda mugav randmele panna, see püsib kindlalt paigas ja on käele sõbralik.

Veniva rihmaga ühes toonis polümeeri sisse on ehitatud 11×11 mm suurune värviline ekraan. See ei ole küll puutetundlik, kuid arvestades ekraani väikseid mõõtmeid on see hea – ka kõige väiksematel näppudel oleks natuke keeruline seda puudutustega juhtida. Selle asemel on Garmini laste aktiivsusmonitoril suur nupp, millega saab kõik vajaliku tehtud.

Vivofit Jr 2 on varustatud patareiga, mis peab vastu terve aasta. Nii efektiivne akukasutus on saavutatud energiamahukatest võimalustest loobumisega, kuid kõige olulisem ehk seadme ja telefoni Bluetoothiga ühendamine on loomulikult endiselt alles. Ja tänu sellele saavad ka lapsevanemad Vivofit Jr 2-st rõõmu tunda – nimelt ühildub kell lapsevanema telefoni installitud spetsiaalse Garmini rakendusega, mille kaudu saab jälgida, mida laps teeb ja saata talle ka meeldetuletusi („Hambaid pesema!“) või ülesandeid („Mine õue mängima!“).

Tänu korralikule veekindlusele (5 ATM) võib laps aktiivsusmonitoriga muretult käia nii duši all kui ujumas. Ja kui kell peaks mustaks minema, võib selle voolava vee all puhtaks pesta.

Vaata siit ka tavarihmaga Vivofit Jr. 2 tutvustust.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.