Klicki 1000 soovitust

Fitbit Versa – sinu keha ja tervise valvur

Kui tahad elada tervislikku ja täisväärtuslikku elu, siis on Fitbiti moodsa disainiga ja vastupidav nutikell just sinu jaoks.

Puuteekraaniga nutikell Fitbit Versa (soodushind 179,99 eurot) on mugav ja tark kaaslane, mis suudab jälgida sinu treeninguid ja olulisi terviseandmeid. Ühenda Fitbit Versa telefoni GPS-iga (nutikell ühildub iOS-i, Androidi ja Windowsi operatsioonisüsteesüsteemidega) ja saad oma jooksu- või rattatreeningu kohta infot nii selle marsruudi, kilometraaži kui ka keha poolt kulutatud kilokalorite kohta.

Kellaga saad ööpäevaringselt koguda ja analüüsida isiklikke terviseandmeid – pulsilööke, uneaktiivsust ja käidud samme. Naistele on nutikell abiks igakuiste tsüklite ülesmärkimisel.

Fitbit Versa nutikella on võimalik salvestada üle 300 muusikapala, mida võid juhtmevabade kõrvaklappidega kuulata nii treeningul kui ka muul ajal. Seade annab ühtlasi mugavalt randmel teada, kui keegi helistab või sõnumi saadab, nii oled alati kõigega kursis ja saad kõnedele ning sõnumitele õigel ajal reageerida.

Sinu igapäevane kaaslane võib olla ka isiklik treener. Selleks tuleb valida sobiv programm ja kell tuletab meelde ka seda, kui oled kogemata liiga kauaks istuma jäänud ning peaksid ennast jälle liigutama hakkama.

Vaata sellest videost, kuidas nutikella kasutada:

Siit leiad kümme lahedat asja, mida saab Fitbit Versaga teha:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.