Klicki 1000 soovitust

GoPro Hero7 – vaata, milliseid sujuvaid videoid teeb seikluskaamera ekstreemsetes olukordades

Kaader videostGoPro

GoPro Hero7 on maailma kõige tuntuima seikluskaamerate tootja uus mudel, mis sisaldab endas hulka uusi funktsioone. Ükskõik, kuhu sellega ka lähed, alati võib kaamera välja võtta ja video salvestama panna. Uued funktsioonid teevad võimalikuks selle, mida varem sai teha vaid filmistuudiote miljoneid maksva varustusega.

GoPro Hero7 (hind 379,99 eurot ehk 50 eurot tavahinnast praegu odavam) pakub võimalust salvestada videot kuni 4K resolutsiooniga, mis arvestades 4K telerite võimsa pealetungiga on juba kvaliteedistandardiks saamas. Kaameral on näiteks olemas Hypersmooth võte, mille abil antakse tarkvara ja riistvara toel videole ülimalt selge ja paigal püsiv pilt. Siin on üks näide Hypersmooth´iga tehtud videost, mis ülimalt rappuvates kaamera jaoks ebasobivates oludes on endiselt sujuv ja selge:

Teinegi näide “Ameerika mägedest” on nii sujuv, et seda vaadates ei aja kedagi enam iiveldama:

Tahad reisile minnes Hero7 kaasa võtta? Hea mõte, sest pärast võid kokku panna mõne sellise reisivideo:

Seikluskaamera võimaluste hulka kuulub veel ka aegluup (240 kaadrit sekundis) ja Time Warp ehk intervallvõtte sarnane kiirendusvõte, aga äärmiselt sujuva pildiga. Mõlemaid katsetusi saab näha sellest Youtube´i videost:

GoPro on ise kokku pannud ühe klipi uue kaamera kõigi uute omaduste tutvustusega, vaata järgi:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.