Klicki 1000 soovitust

GoPro HERO8 – nii sujuvalt pole seiklust varem üles võetud

GoPro on saanud seikluskaamerate sünonüümiks, kuid tootja pole sellepärast veel loorberitele lebama jäänud – väljas on uue põlvkonna kaamera, mis teeb sujuvamat pilti, kui varem nähtud.

GoPro HERO8 (hind praegu 379,99 eurot ehk -50 € tavahinnast) on veekindel ilma välise kestata, kuid nii on see olnud ka varem alates GoPro 5. põlvkonnast. Kui varem on vaja olnud kaamerakinnituse jaoks spetsiaalset lisa, siis nüüd enam mitte – korpuse küljes on vastavad kokkukäivad otsad kohe olemas, mille külge saab kinnitada kiivrikinnituse, statiivi, koera seljarihma jne. See tähendab, et üks lisavidin jääb kohe kaasa võtmata.

Objektiiviklaas on uuel seikluskaameral kaetud Gorilla Glass´i kriimustuskindla kattega, mis teeb selle kaks korda vastupidavamaks kui varasematel mudelitel, kuid pole enam nii lihtsalt vahetatav. Ekraanilt saad valida, kas filmid kitsama vaatenurgaga, moonutustevabalt, lainurgaga või ülilainurgaga.

HERO8 on ka veidi väiksem ja kergem, seega mugavam kaasa võtta ning aku vahetamine küljeluugist on lihtsam.

Muidugi salvestab uus kaamera kvaliteetset 4K videot kuni 60 kaadrit sekundis, kasutab ülistabiilset režiimi sujuva pildi saavutamiseks ning teeb seda paremini, kui kunagi varem. Võid kinnitada GoPro rattalenksu, kiivri või koera külge ja saad ikka sujuva video. Stabiilsusrežiime on kolm: sisselülitatud, kõrge ja võimendatud stabiliseerimine.

Parandatud on ka värve – need on nüüd selgemad ja täpsemad. Mikrofon vahetati samuti välja ja muudeti selle asukohta, mis esimeste testide järgi on andnud parimaid tulemusi.

Kui oled sotsiaalmeediastaar, siis selle kaameraga võid Full HD kvaliteedis sotsiaalmeediasse ka otseülekannet teha, salvestades samal ajal kõik mälukaardile. Reisil olles sobib GoPro ka pildistamiseks, tehes 12 MP suuruseid HDR pilte.

Vaata videost lähemalt, milliseid uusi omadusi GoPro HERO8 pakub:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.