Klicki 1000 soovitust

Haara juhtmevaba kõlar kaasa – isegi kui sajab

Sel suvel peab juhtmevaba Bluetooth-kõlariga välja minnes arvestama, et mõni vihmasabin võib elektroonikat ikka tabada, isegi kui korraks seadme tähelepanuta jätad. Selleks tulebki kaasa võtta IPX4 standardile vastav tehnika, mis väikestest sabinatest ja pritsmetest välja ei tee.

Bluetooth kõlar AQL Twister (hind 49,99 eurot ehk praegu -17% tavahinnast) sobibki nii jaheda kui päikeselise ilmaga välja minekuks, sest talub veepritsmeid ja vihma ning samas pole vaja juhtmeid kaasa võtta – üle Bluetoothi mängib see akudelt kuni 10 tundi.

Kõlari helid on puhtad ja selged, pakkudes nii sügavat bassi kui ka selgelt kostvaid kõrgemaid sagedusi, sest eraldi on olemas nii bassi mängivad suurema läbimõõduga kui ka kõrgemate sageduste jaoks eraldi kõlarielemendid seadme sisemuses.

Need kõlarielemendid on paigutatud erinevates suundades, et heli kostuks igas suunas ühtlaselt ja ruumiliselt. 20 W võimsus tagab piisava valjuse iga välipeo jaoks väiksema seltskonnaga. Muusikat saab lasta üle Bluetoothi mõnest mobiilsest seadmest, tavalise 3,5 mm pistikuga kaabliga ühendades või USB-pessa käivalt mälupulgalt. Pistikupesad on kummiklapi all peidus, et niiskus sealtkaudu seadme sisemusse ei jõuaks.

Pritsmekindlad on ka füüsilised nupud seadmel, millega saab helivaljust reguleerida ja ühe nupuvajutusega erinevate seadmetega üle Bluetoothi ühendada.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.