Klicki 1000 soovitust

Head põrandakõlarid – iga kodu helisüsteemi kõige olulisem osa

Kui tahad koju korralikku muusikaelamust, siis suurtele põrandakõlaritele on raske asendust leida. Need tekitavad tõelise muusika- ja filmielamuse, sest miski ei suuda nii hästi heli sisse mineku efekti tekitada kui paar suuri stereokõlareid ja võimas bass.

Multimeediakõlarid F&D T-400X (hind 139,99 eurot) ongi võimsad, stiilsed, paljude ühendusvõimalustega ning mis samuti väga oluline – üldsegi mitte audiofiili hinnaga. Samas on testid tõestanud, et nende kõlarite kvaliteedi üle pole põhjust nuriseda – selle raha eest saad kuhjaga helielamust, mida ehk muidu ei osanud oodatagi.

Kõlarikastid on puidust, mis annab muusikat ja kinoheli edasi kõige naturaalsemalt, ühendada saab oma seadmeid nii tavalise 3,5 mm helikaabliga kui juhtmevabalt üle Bluetoothi. Lisaks saad ühendada oma teleri kõlaritega näiteks RCA kaabli abil või mängida muusikat USB mälupulgalt.

Muusikat saad juhtida nii küljepaneelilt kui juhtmevaba kaasasoleva puldiga. NFC lähiühendusega võid Bluetooth-seadmeid paaritada kõlaritega vaid ühe hetkega.

Kui muusikakeskusele lisaks on vaja ka raadiot, siis T-400X mängib FM raadiojaamasid.

Kõlari tagaküljelt leiad veel ka kaks mikrofonisisendit – mikrofonivõimendi ja karaoke jaoks sobib see komplekt samuti. Koguvõimsuseks on 100 vatti, see helivaljus on piisav ka korralike peokõlarite jaoks.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.