Hoia ja lae: juhtmevaba laadijaga telefonihoidik autosse

Auto armatuurilauale või armatuurlaua õhuribide vahele kinnituvad Swissteni telefonihoidikud mitte ainult ei hoia mobiili juhi käe- ja vaateulatuses, vaid laevad samal ajal ka akut juhtmevabalt, ilma kaableid ühendamata.

Lisaks sellele, et mobiili pole vaja enam kaabliga ühendada, pole seda vaja ka hoidikusse kinnitada. Auto ventilatsiooniava õhuribide külge käiv telefonihoidja Swissten S-Grip WM1-AV3 (hind 29,99 eurot) ei hoia telefoni enam küljelt toetavate käppade tugevas haardes, kuhu vahele on oma mobiili teinekord päris keeruline libistada, vaid lubab telefoni hoidikule asetada kerge magnetilise klõpsuga, mis teeb kasutamise eriti mugavaks ja kiireks.

Telefoni saab koos hoidikuga pöörata 360° ulatuses. Tänu sellele võid seadme liigutada just sellise nurga alla, mis kõige paremini sobib. Hoidikus laetakse juhtmevabalt ka akut, tänu millele pole ohtu, et seade võiks sõidu ajal ootamatult tühjaks saada. Kümnevatise võimsusega laadija töötab mõistlikult kiirelt.

Kuna laadimine on täielikult juhtmevaba, siis on telefoni kasutamine kogu aeg nii hoidjale paigutamisest kuni autost lahkudes kaasa haaramiseni ülimalt lihtne ja praktiline, sest pidevalt käeulatuses olevat telefoni ei pea eraldi laadima hakkama ja spetsiaalselt hoidikusse sobitama. See lihtsalt kinnitub hoidjale.

Kuna kõik telefonid ei toeta juhtmevaba laadimist, siis veendu enne hoidiku ostmist, kas sinu mobiili on võimalik niimoodi laadida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.