Klicki 1000 soovitust

Hoia oma andmeid kindlas kohas – vee- ja põrutuskindlal mälukaardil

Mälukaart, kus asuvad sinu kõige värskemad pildid või videod ühes ja ainsas eksemplaris, peab samuti kannatama kõike – olema põrutus- ja veekindel, et sulle olulised salvestised kaotsi ei läheks.

Toshiba kõrgekvaliteedilised mälukaardid talletavad sinu väga olulisi hetki ning tänu põrutus- ja veekindlusele ei pea enam muretsema, et need haruldased salvestised, millest peale pildistamist pole veel ühtegi teist koopiat, lihtsalt häviksid. Seda isegi siis, kui peaksid minema mõnele ekstreemsemale ettevõtmisele – näiteks kanuu- või mägimatkale ja soovid sealt endale mälestuseks imeilusaid kaadreid jäädvustada. Vastupidaval mälukaardil saad oma mälestused neist ekstreemsetest oludest turvaliselt koju tuua.

Micro SD kaardid on saadaval erineva mälumahuga alates 16 GB (hind 10,99 eurot) kuni 256 GB (hind 79,99 eurot). Nendele saad salvestada pilte ja videoid.

Suuremate salvestusmahtude või kõrgema kvaliteediga salvestuste korral on mõistlik soetada kohe juba mahukam mälukaart. Toshiba 256 GB microSD UHS-1 on piisavalt kiire 4K video salvestamiseks (ja väiksema mahuga Toshiba UHS-1 kaardid muidugi ka) ning ei pea pidevalt muretsema, et mälumaht ootamatult otsa saab ka ohtralt pildistades. Suurima mahuga 256 GB mälukaardile mahub kokku 146 400 pilti või 3840 minutit Full HD videot.

Dokumentide, piltide, videote ja teiste infokandjate kaardilt mahalaadimise kiirus on Toshiba kaartidel kuni 100 MB/s, kirjutamiskiirus 10 MB/s, mis on piisav 4K video jaoks ja enamuse muude tegevuste jaoks piltide ja failidega.

Kasutajasõbralikkust lisab kaartidele kaasaasolev SD-adapter, tänu millele sobituvad need nii erinevate kaamerate, tahvelarvutite kui ka Androidi-süsteemil põhinevate nutitelefonidega – ühesõnaga pea kõigi salvestavate seadmetega, mis juba tihti igapäevaselt kasutusel on ja mis SD-kaarte toetavad.

Vaata, milliseid võimalusi pakub vastupidav mälukaart, ilma et peaks pildistades või filmides kartma andmete kaotsiminekut:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.