Igaühele midagi: 5 arvutisoovitust erinevatele kingisaajatele

Jõuluvana kingikotti sobib sel aastal üks uus sülearvuti väga hästi, sest nii kontoris kui kodus on seda vaja aina enam ning alates koolist, kus osa tunde on üle veebi kuni vanavanemateni välja, kes tahavad arveid maksta ja uudiseid lugeda, on üks hea töövahend alati hädavajalik. Samas peab iga kasutaja vajadustega arvestama ja siin ongi viis soovitust, mida kinkida erinevatele kingisaajatele.

Enam soodsamalt vist ei saagi – sülearvuti HP 15s Athlon 4GB 256GB (hind 399,99 eurot)

Sülearvuti ostmiseks on vaja suuremat eelarvet, kui üheks tavaliseks jõulukingiks tavaliselt on ette nähtud. Kui aga siiski hinnalagi on 400 eurot, siis ei pea väärt kingist loobuma, vaid saab igati korraliku töövahendi näiteks õpilasele. HP 15s on Athloni protsessoriga, mis veebisurfiks, kodutööde tegemiseks ja isegi mängimiseks on täiesti piisav. Suur ekraan ja eraldi numbriklaviatuur on samuti plussiks just töö- ja kooliasjade tegemisel.

Lauaarvuti asendajaks või vanavanematele: HP 17 Athlon 8GB 512GB (hind 499,99 eurot)

17-tolline ekraan on juba võrreldav lauaarvuti ja monitori mugavusega, kuid tegemist on siiski sülearvutiga, mida saab vajadusel kaasa võtta. Suur ekraan on plussiks vanematele kasutajatele, kelle jaoks on see kindlasti mugavam, kui hakata eraldi monitori ja arvutikastiga mässama. Lisaks on ka sel mudelil eraldi numbriklaviatuur mugavalt numbrite sisestamiseks. Matt ekraan väldib peegeldusi ja sisseehitatud veebikaameraga saab igal ajal videokõnesid teha.

HP 14s Ryzen3 – kerge ja võimas kaasas kanda (hind 549,99 eurot)

Kui otsid sobivat arvutit mobiilsele kasutajale, kes kannab seadet tihti kaasas ja reisib palju kas siis töö ja kodu või välismaa vahet, siis see 14-tollise ekraaniga ja võimeka Ryzen 3 protsessoriga arvuti on täiesti mõistlik valik. Ryzen on väga energiasäästlik, 41 Wh akuga saab tööd teha kaheksa ja pool tundi.

Turvaline tippvõimsusega ärikasutaja masin HP 15s Ryzen7 (hind 649,99 eurot)

AMD Ryzen 7 5700U on väga võimas protsessor, millega saab kõik asjad aetud ja isegi video- ja fototöötlust teha, kui vaja. Raamatupidamiseks on sobiv hea suur ekraan laiade Exceli tabelite jaoks ning eraldi numbriklaviatuur.

Kõik-ühes kiire töö- ja puhkemasin HP ENVY x360 13 Ryzen7 (hind 949,99 eurot)

Sellesse HP sülearvutisse on mahutatud vastandlikud omadused, mida tavaliselt ühes seadmes ei kohta. See on kiire ja võimas (Ryzen 7 protsessoriga), aga samas ka kerge ja kompaktne vaatamata oma sisemisele võimsusele. Ekraani saab pöörata kuni 360 kraadi ja teha sülearvutist tahvelarvuti. Aku kestab 13 tundi. Masin on ka vastupidavam, kui tavalised mobiilsed seadmed, sest ekraan on kaetud kriimustuskindla kattega ja korpus on üleni metallist. See kingitus sobib neile, kes tahavad parimat ja eelistavad mobiilselt tööd teha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.