Klicki 1000 soovitust

Igaühele oma – lastele on vaja just neile mõeldud kõrvaklappe

Iga lapsevanem muretseb oma lapse ohutuse ja mugavuse pärast – lastele mõeldud kvaliteetsed kõrvaklapid, mis on vastupidavad ja ei kahjusta kuulmist, teevad vanemate elu nutiajastul palju lihtsamaks.

Laste kõrvaklappide Buddyphones Play (41,99 eurot) ja Buddyphones Explore (20,99 eurot) puhul on näha, et nende disainimisel on arvestatud kõigega, mis vanemaid või lapsi võiksid tavaliste klappide korral häirida. Rääkimata sellest, et need on erksavärvilised ja neile saab peale kleepida lõbusaid kleepse, mis annab võimaluse kujundada kõrvaklappide välimuse oma maitse järgi.

Buddyphones Play on heliallikaga ühendatud üle Bluetoothi , tänu sellele on need juhtmevabad ja lastel on neid mugav kanda. Aku peab vastu 14 tundi, millest 2-3 tunnise päevase kasutuse korral jätkub kasutusrõõmu terveks nädalaks.

Buddyphones Extra aga kasutab tavaliste 3,5 mm pistikuga kaablit ja on selle tõttu oluliselt odavam. Mõlemate klappide sangad on reguleeritavad lapse pea järgi, neil on pehmed ja allergiavastased kõrvapadjad ning lapsed saavad nendega vabalt ringi liikuda, ilma et klapid iga energilisema liigutuse peale maha kukuks.

Kuid kõige tähtsam on, et klapid on lastele ohutud. Neid kandes ei pea vanemad muretsema, et heli lastele kogemata liiga valjuks muutub (helitugevus lukustub tavapäraselt 85 detsibellil) või veepritsmed lastele seadmeid kuidagi ohtlikuks muudaks. Samuti ei pea kartma, et klapid mänguhoos kergesti katki läheks, sest need on väga painduvad.

Erinevad režiimid võimaldavad kõrvaklappe automaatselt kohandada lapse vanuse või tegevuse järgi. BuddyPhones Play pakub selleks nelja võimalust: kõige pisematele mõeldud, reisi-, laste- ja õppimisrežiimi.

Spetsiaalne kaabel lubab korraga ühte seadmesse ühendada kuni neli kõrvaklappi, nii saavad lapsed ka ühiselt meelelahutust nautida või õppevideoid vaadata.

Mõlemasse Buddyphone´i mudelisse on sisse ehitatud mikrofon.

Vaata, miks on BuddyPhonesi laste kõrvaklappe mugav ja samas ohutu kasutada:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.