Klicki 1000 soovitust

Jib True 2 – väiksem karp, aga palju rohkem kuulamisaega

Silmad ei peta – Skullcandy kõrvaklapid Jib True 2 (hind 49,99 eurot) on tõesti väikese laadimiskapsliga, mis vastupidiselt nähtule tagab hoopis pikema kuulamisaja, kui paljude teiste palju suuremate laadimiskapslitega.

Kapsel ja klapid kokku annavad 33 tundi tööaega. See on muide 50 protsenti enam, kui eelmise põlvkonna mudelil. Laadimisümbris ise annab 24 tundi, ülejäänu on kõrva käivates kuularites ehk 9 tundi lisaks.

Väikeste nööpkõrvaklappide suur häda on selles, et need kipuvad väga kergesti ära kaduma. Selle vastu on Skullkandy varustanud selle mudeli Tile´i tehnoloogiaga, mis aitab kadunud asjad üles kiiresti otsida. Seal, kus need viimati telefoniga ühenduses olid, salvestatakse koordinaadid ja hiljem saab sellega ja Tile´i ühendusega juba täpsemalt kindlaks määrata, kuhu need maha jäid. Nii pole vaja ühe või koguni mõlema klapi kaotamise pärast jälle uusi ostma minna.

Vaatamata väiksusele töötavad kõrva käivad nööbid veel juhtnuppudena, nii et saad vajadusel kõne vastu võtta, muusikat juhtida või häälkäsklused aktiveerida. Jib True 2 toetab nii Google Assistanti kui Siri.

Lisaks on neil klappidel veel teisigi häid kasutusvõimalusi. Kuna mõlemas kuularis on eraldi mikrofon, saab kasutada vaid ühte klappi korraga näiteks autos handsfree´na. Kordamööda kasutades on niimoodi kuulari kasutusaeg veelgi pikem ja teine kõrv vaba.

Teiseks sobivad need väga hästi ka spordi tegemiseks. Isegi kui saavad kergelt higiseks või vihma käes märjaks, pole probleemi. Korpus vastab IPX4 standardile. See näitab, et vaid üleni vee alla ei tasu minna.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.