Klicki 1000 soovitust

JLab Go Work Wireless – juhtmevabad kõrvaklapid, mis katavad piisavalt, aga jätavad kõrvad vabaks

JLabi mikrofoniga juhtmevabad kõrvaklapid on mõeldud tööle, kus neid võib vabalt kanda terve päeva ka siis, kui mõnede teiste täiesti üle kõrvade suurte klappidega tundub kaheksa tundi tööd liiga ebamugav. Neil klappidel on piisavalt väikesed polstrid, et jäävad kõrva peale, mitte ei ümbritse neid üleni. Praegustel palavatel päevadel on see palju mugavam ning lisaks võib vajadusel jätta endale alles ka helilise ühenduse ümbritsevaga.

JLab Go Work Wireless on mõeldud kontorisse, kuid sobib loomulikult ka koju ja igale poole töö ja kodu vahepeale, sest klappidel on ülipikk aku tööaeg – kuni 45 tundi. See tähendab keskmise kasutuse juures ligi nädala jagu tööd järgmise laadimiseni. Kiirlaadimisega saab akud täis kahe tunniga.

Lisaks saab eraldi varre otsas mikrofoniga pidada virtuaalkoosolekuid ning lülitada mikrofoni sisse-välja füüsilisest nupust, ilma et peaks hakkama otsima arvutist mikrofoninuppu. Punane LED mikrofoni tipus näitab, kas sinu heli on sees või mitte.

Ühendus on sel mudelil universaalne – kui vaja, saab lisaks juhtmevabale Bluetoothile kasutada ka 3,5 mm pistikuga kaablit. See tähendab, et ka akude tühjenedes pole vaja klappe kõrvale panna.

Bluetooth aga toetab mitme seadme ühendamist – näiteks saad sujuvalt arvuti taga töötades võtta vastu mobiilikõne.

Kahe mikrofoni süsteem tagab puhtamad telefonikõned ja koosolekud: üks mikrofon võtab vastu rääkija hääle ning teine summutab ümbritsevaid helisid. Kui aga kõnede jaoks mikrofoni vaja pole, saab selle varre üles lükata ja lihtsalt muusikat nautida.

Kõike saab juhtida juhtnuppudega – isegi ekvalaiseri seadistusi, mis on enne paika pandud töö ja muusika jaoks. Seega pole need lihtsalt tavalised muusikaklapid, millega saab ka tööd teha või lihtne kõnekeskuse töötaja peavarustus, vaid universaalsed puhkuseks ja tööks mõeldud kauakestvad klapid igaks olukorraks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.