Klicki 1000 soovitust

JLAB JBuds – ekvalaiseriga juhtmevabad klapid, millel saab ise bassid parajaks keerata

Palju räägitakse kõrvaklappide juures sellest, kas nende bassiomadused on head ja kas läbistavad madalad sagedused tungivad sinu kuulmismeeli sügavalt mõjutama või mitte. JLAB JBuds Air True Earbuds (hind praegu 49,99 eurot) on aga head klapid kõigile, sest neil saab ekvalaiseriga helitämbrit just endale ja hetkemeeleolule parajaks seadistada.

Aku kestab kapslist laaditavatel Bluetoothiga klappidel 4 tundi, kuid lisaks annab kuulamisaega juurde laadimiskapsel ise (kuni 14 tundi), sellel on kaasas ka tavalise USB otsaga väike laadimiskaabel. Seega kui võtad klapid kaasa, pole vaja enam eraldi juhet, et laadida. Piisab mobiililaadijast või akupangast.

Ekvalaiser on kõrvaklappidesse sisse ehitatud ja selleks pole vaja eraldi mobiiliäpist heli tuunima hakata. Kokku on ekvalaiseril kõrvaklappides kolm eelseadistatavat režiimi, mille vahel saab valida: Signature, Balanced ja Bass Boost. Eesti keelde lahtiseletatuna tähendavad need pop- ja rokkmuusika helipilti, klassikalise muusika ja audioraamatute tasakaalustatud režiimi ning sportimiseks, hip-hopiks ja elektroonikaks sobivat võimendatud bassi.

Kuidas need seadistused täpsemalt kõlavad, vaata siit videost:

Klappidest on võimalik muusikat ja virtuaalseid assistente juhtida puudutustega. Saad panna muusika pausile või edasi mängida, kõne vastu võtta ja lõpetada, aktiveerida Siri, Google Assistanti jt levinud virtaal-assistente. Mikrofon asub paremas kõrvaklapis.

Sportimiseks on lisaks Bass Boosti helirežiimile sobivaks kohendatud ka korpus, sest see kannatab nii pritsmeid kui niiskust. IP55 standardile vastavad kuularid on tavalisest (IP44) veidi parema veekindlusega, kuid siiski ujuma nendega minna ei tasu.

Kaasas on kolm paari pehmeid otsikuid, et saaksid omale leida õige suuruse parimaks kõrvas püsimiseks. Vahetatav on ka kuularite ümber olev kummikate.

Valikus on nii musta kui valge korpusega mudel. Tegemist on üsna stiilse välimusega klappidega, mida võib kanda igas olukorras.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.