Klicki 1000 soovitust

Juhtmetest vabaks ka koristustöödel – Kärcher FC 3

Sel ajal, kui kogu meie muu tehnika vabaneb igasugustest kaablitest, kiputakse koristama ikka selliste masinatega, millel juhe järel lohiseb. Koristamine aga käib tihti väga keerulistes kohtades mööbli ja asjade vahel, seega on igati loogiline, et ka siin valdkonnas juhtmetest loobutakse.

Kodukoristusmasin Kärcher FC 3 (hind 219,99 eurot) ongi selline universaalne seade, mis aitab vabaneda nii kergemast kui tõrksamast mustusest, nii kuivemalt kui märjemalt puhastades ka seal, kuhu juhtmega oleks tülikas pugeda.

Niisama lapiga ringi käies läheb koristustööde käigus mustemaks nii lapp kui pesuvesi, Kärcher FC 3 aga hoolitseb selle eest, et puhastuseks oleks alati puhas vesi. Selleks kasutab masin isepuhastussüsteemi.

Põrandat pühib rull, mis korjab kokku mustuse ja see eemaldatakse rullilt eraldi mahutisse. Kahe paagiga süsteem tagabki selle, et mustus ei satu puhta vee sisse, mida puhastamisel kasutatakse. Hiljem saab käsi määrimata mustusemahuti ära tühjendada.

Kuna juhtmed ei takista, siis saab puhastusmasinaga käia ka kitsamates kohtades ning selleks on seadme otsik tehtud võimalikult madal, et näiteks kappide ja voodite või tualetipoti ja vanniääre alla pääseda.

Aku kestab 20 minutit, mis on keskmise korteri jaoks täiesti piisav. Seda, millal aku tühjaks saama hakkab, näeb selgelt LCD-ekraanilt.

Vaata videost järgi, mismoodi juhtmevaba koristamine käib:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.