Juhtmevaba akupank, mis hoiab mobiili iminappadega kindlalt paigal

Juhtmevabad akupangad pole küll midagi väga uut ja põrutavat, kuid nendega käib kaasas üks suur ebamugavus. Kui tahad teel olles laadida oma nutiseadet kuhugi lennuki või bussi lauale laadima pannes, kukub telefon akupanga pealt lihtsasti maha, isegi kui sõiduk natukenegi raputab. Sandberg on oma juhtmevaba 10 000 mAh akupangaga (hind 39,99 eurot) sellele hea lahenduse leidnud.

Nimelt on Sandbergi akupangal tugevad iminapad, millega mobiili paigal hoitakse isegi siis, kui selle näiteks taskusse või kotti teiste asjade vahele püstipidi laadima paned. Kaablitega pole samas vaja mässata. Paljud uuemad nutitelefonid tulevad juba Qi standardile vastava juhtmevaba laadimise võimalusega, seega on selline kaablivaba lahendus lisamugavusena ka akupanga juures väga teretulnud.

Juhtmevaba akupank-laadija juures on veel üks hea omadus. Kuna selle korpus on lühem, kui keskmisel telefonil, siis saad kinnitada akupanga mobiili tagaküljele ja see jätab kaamera vabaks. Kui teed palju pilte, filmid või tahad lihtsalt oma telefoni laadimise ajal edasi kasutada, siis juhtmevaba lahendus ei takista seda.

Samal ajal saab muidugi ka kaabliga laadida. Selleks on Sandbergi akupangal üks traditsiooniline kiirlaadimise toega (QC 3.0) USB-A port ja üks USB-C port. Laadimiseks võib veel kasutada micro USB porti, kuigi akupanka ennast laadida on võimalik laadida samamoodi USB-C pesa kaudu.

10 000 mAh mahuga aku on piisav selleks, et keskmine mobiil 2-4 korda täis laadida olenevalt aku mahust. Juhtmevaba laadimise võimsus on 10W ja see toetab levinud Qi standardit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.