Klicki 1000 soovitust

Juhtmevaba kõlar Mifa: juhi puutepaneelilt ning kasuta terve õhtu

Sügiseni on veel aega küll, seega pole põhjust täiesti töiseks muutuda. Peo juures on aga väga oluline kõlar – suviste pidudega selline kõlar, mis töötab terve õhtu akult ja oleks mugav juhtida. Mifal on üks täpselt selline mudel olemas.

Mifa M8 (hind 99,99 eurot) on mugava puutepaneeliga ülemisel küljel ning ümarate nurkadega, et muusika saaks kosta võrdelt igas suunas. Seega pane Mifa lihtsalt peo keskele ja kõik saavad sellest osa. Selle tagavad neljas suunas asetsevat neli võimsat kõlarielementi, mis mängivad kahel kanalil võimsusega kuni 20 vatti. MaxxAudio  helilahendus, mida kõlari võimendis kasutatakse, tagab suure efektiivsuse (üle 90%, seega aku kestab kauem), korraliku bassi ja hea helikvaliteedi.

Akuga kõlariga peab saama ühenduda juhtmevabalt – saabki, üle Bluetoothi ja kuni 50 meetri kauguselt. Olemas on ka traditsiooniline pesa 3,5 mm pistikuga kaabliga ühendamiseks, kui tahad muusikat mängida sellisest seadmest, mille jaoks Bluetoothi kasutada ei saa.

Akudelt mängib kõlar 4-6 tundi, kuid ka siin saab kasutada juhtmega lahendust, sest Mifal on lisaks pesa toiteploki ühendamiseks juhul, kui akud tühjaks saavad.

Puutetundlik paneel kõlaril tähendab mugavat sõrmega juhtimist. Lisaks helendavatele puutenuppudele põhipaneelil on sellel olemas ka ring, mida sõrmega keerates saab helivaljust juurde või maha keerata. Peale mugavuse on see ka efektne ning kasutatav hämaras.

Seesama ringikujuline LED-täppide rida näitab veel aku laetust: kui kogu ring on süttinud, on aku 100% täis, aga kui vähem, siis vastavalt on aku tühjenenud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.