Klicki 1000 soovitust

Juhtmevaba kõlar MIFA – võta kaasa nii porgandite rohimisele kui pikale grillipeole

Kerge ja kaasaskantav kõlar, millega saab ka mobiilikõnedele vastata, hoiab tuju üleval nii suvisel grillipeol kui ka suvilas porgandeid rohides. Aku kestab igasuguseid suviseid tegevusi tehes peaaegu terve päeva.

Bluetoothiga juhtmevaba kõlar MIFA A20 (hind 69,99 eurot) lubab muusikat kuulata kuni kaheksa tundi järjest. Siis vajab seade küll elektritoidet, kuid hiljemalt nelja ja poole tunni järel on see taas valmis mängima paikades, kus iganes soovid.

Kõlar on mugavalt kompaktne – vaid paarikümne sentimeetri pikkune ja kaalub pool kilogrammi. Suvisteks erinevateks väliolukordadeks on see sobiv mõõt, eriti kui tahad kuulata oma lemmiklaule juhtmevabalt ja piisavalt valjult nii telgiga matkates, autoreisil või kodus aias ja köögis toimetades.

MIFA A20 pakub head bassi ja ruumilist Dolby Digitali heli. Kui soovid stereoheli, siis soeta endale teinegi kõlar ja säti need telefonist paremaks ja vasakuks kõlariks. 2×30 W võimsusega kõlaripaar annab korraliku ruumilise stereoefekti, mis on piisava tugevusega ka suuremal platsil või toas.

Lisaks Bluetooth-ühendusele leiab kõlarist micro SD mälukaardi pesa ning 3,5 mm pesa, et ühendada vajadusel telefoniga kaabli abil. MIFA A20 oskab mälukaardilt maha mängida erinevates formaatides muusikafaile. Seega pole alati telefoni vajagi kõlari kasutamiseks.

Kõlareid on saadaval mitmes värvitoonis – klassikaline must, hõbedane ja sinine. Korpused on CNC pingil välja treitud ühest alumiiniumiplokist, mis annab nii tugevuse kui ilusa välimuse. Vali omale sobiv värv ning saad endale hea kaaslase soojadeks suvepäevadeks ja -õhtuteks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.