Klicki 1000 soovitust

Juhtmevaba kõlar, mille saab panna keset tuba

Tavaliselt on suured kõlarid kodus kuhugi toanurka eest ära pandud. Suured kastid kiirgavad heli ühes suunas, seega on nurk neile sobiv koht. Kui aga tahad, et heli kostaks ühest kõlarist igas suunas, siis sobib hästi Prestigio Superior (hind 129,99 eurot). 60 W võimsusest piisab ka suuremas saalis või õues kasutamiseks.

Üks kõlar mängib ühtlaselt igas suunas, heli levib 360 kraadi. Kui tahad stereokõlareid, siis saab teise samasuguse juurde osta ja need ühenduvad juhtmevabalt. Sel juhul on võimsus juba 120 W.

Võimsa bassielemendiga juhtmevaba Prestigio Superior peab akult mängides ühe laadimisega vastu 10 tundi. Juhtida saab puutetundliku pealispinnaga, kust ka helivaljuse juhtimine on mugavalt nupuvaba – libistad vaid sõrme üle helivaljuse LED-riviga valgustatud klaasi.

Mobiiliga saab ühendada üle Bluetoothi, kiire juhtmevaba sidumine seadmetega toimub NFC lähiväljavõrgu abiga lihtsalt seadmeid üksteise vastu korraks pannes.

Võimalik on ka mõnest kaabliga seadmest heli kõlarisse saata, sest sel on 3,5 mm helisisendi pesa. Seega sobivad pea kõik seadmed, mis mängivad muusikat ja on varustatud 3,5 mm väljundi või Bluetoothiga – muusikakeskustest ja arvutitest alustades ning nutitelefonidega lõpetades.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.