Klicki 1000 soovitust

Juhtmevabad ja mugavad kõrvaklapid, millega saad muusikat kuulata ja kõnedele vastata

4Smartsi juhtmevabade kõrvaklappidega Eara SkyPods Touch saad oma igapäevaste tegevuste kõrvalt mugavalt muusikat kuulata ja kõnedele vastata, sest juhtmed ei ole takistuseks. Laadimiskapslis hoides laadivad need end kiiresti täis ja on jälle kasutatavad.

Kõrvaklapid SkyPods 4smarts (hind 49,99 eurot) on moodsa väljanägemisega, sobivad muusika kuulamiseks nii köögis süüa tehes kui ka telefonist värskeid videoklippe vaadates bussiga tööle või kooli sõites. Kuularid sobituvad ergonoomiliselt kõrva ja on parasjagu nii väikesed, et pikemate juuste alt on neid raske märgata. Nii nagu mitmed teised taolised laadimiskapsliga klapid, sarnanevad need Apple AirPodsi valgete kõrvaklappidega, kuid on tunduvalt taskukohasemad.

Klappide sisse on ehitatud mikrofon, tänu millele saad oma muude toimetuste kõrvalt vastata lihtsasti ka telefonikõnedele, ilma et peaksid oma tegevuse pooleli jätma ja telefoni juurde tormama. Käed jäävad vabaks muude tegevuste jaoks ka kõne ajal.

Uue Bluetooth 5.0 tehnoloogiaga on kõrvklappide ja telefoni vaheline leviala kuni 30 meetrit. Nii saad jätta telefoni trenni minnes riidekappi ja klappidest rahulikult muusikat edasi kuulata kõrvalsaalis treenides. Lugusid saab vahetada puutetundlikult pinnalt sõrmega puudutades.

Eriti mugav on klappe täis laadida. Selleks tuleb need panna laadimiskarpi, kus need laadivad pesas istudes täis kahe tunniga. Kui kapsli akud on laetud, saab kuni 15 tundi muusikat kuulata. Kuularid mängivad ühe laadimisega kuni 3 tundi, mis on nii pisikeste klappide kohta väga hea tulemus.

Tänu sellele on nendega väga mugav reisida. Võid sõita nädalalõpu linnareisile, uidata sihtkohas tänavatel pikalt ringi ja kuulata rahulikult nii kohalikku kui oma lemmikmuusikat, mida jätkub mitmeks päevaks.

Klapid mahuvad koos laadimiskarbiga kenasti reisi- või käekotti, kuna on kerged ja ei võta palju ruumi. See on alati oluline, kuid eriti siis, kui oled liikuva eluviisiga ning soovid endaga kaasas kanda võimalikult vähe ja kompaktseid asju.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.