Klicki 1000 soovitust

JVC uus 4K teler pakub Dolby Visioni toega üliteravat telepilti

4K resolutsiooniga JVC 55-tollise teleri 55VA6900 UHD (sõbrahind 439,99 eurot) Dolby Visioni tugi tähendab, et telepilt on parem kui nii mõnelgi teisel 4K ekraanil, kuna standard toob täpselt viimistletud kaadrid esile nii ehedalt, et inimsilma jaoks on see väga lähedane tegeliku maailmaga.

Reaalsuse ja telepildi vahelised piirid on üsna väikesed, sest Dolby Vision annab edasi filmiloojate täpse ettekujutuse, millised värvid ja kontrastid peavad igas kaadris näha olema. Lisaks on toetatud ka levinud HDR10 standard, millega saab samuti vastavat videosisu ehedates värvides vaadata.

JVC nutiteler kasutab Google`i poolt arendatud Android TV operatsioonisüsteemi, mis annab ligipääsu tuhandetele Androidi äppidele ja meediale. Nii saad vaadata Netflixi või YouTube`i mobiilist või tahvlist tuttavate äppidega, mis kohendatud Android TV suure ekraani jaoks.

Android TV-ga on integreeritud ka Google Cast, mis lubab juhtmevabalt ühendada Androidi, iOS-i või Chrome`i äpid teleriga ja striimida nende sisu suurele ekraanile. Mobiiliäppidest saab teleris mängivat sisu panna pausile, kerida edasi või tagasi ja muuta helivaljust. Suurele ekraanile võib suunata mobiilist nii pildiesitlusi kui videoid, kuulata striimiteenustest lemmikmuusikat ja palju muud.

Teler ühildub Amazon Alexa virtuaalse assistendi ja seda toetavate seadmetega, mille kaudu on võimalik häälkäsklustega telerit juhtida, muusikat kuulata, Internetist otsida ja küsida nii ilma kui uudiste kohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.