Klicki 1000 soovitust

Kaaned, mis hoiavad tahvelarvuti mugavalt õiges asendis

Kodus on tahvel hea lisaekraan videote vaatamiseks – kui suur teler on hõivatud mõne teise pereliikme filmi või Aktuaalse Kaamera uudiste näitamiseks, saad sina rahulikult tahvlist oma lemmikfilmi või Youtube´i klippe edasi vaadata. Ainuke probleem – tahvlit on ebamugav käes hoida. Aitavad tahvlikaaned, mis hoiavad ekraani püsti.

Lisaks kaitsvatele tahvelarvuti kaantele on olemas ka sellised, mille saab kokku voltida tahvli tugijalaks. Nii võid tahvlit kasutada väikese telerina voodis, diivani, köögilaual või aias – igal pool, kuhu on võimalik tahvlit toetada. Siin on mõned sellised mugavad tahvlikaaned, millel on mitu kasutusvõimalust: kasuta kas täiesti püstises asendis või peaaegu horisontaalis, et oleks mugavam kas vaadata ekraanilt filmi või tippida teksti madalamas asendis.

Speck 9-10,5” – 29,99 eurot

Speck´i universaalsed kaaned sobivad igale tahvelarvutile ekraanisuurusega 9-10,5 tolli. Kui voltida kaas kokku kolmnurkselt, saab sellest kõrgem tugi ekraanile, et tahvelarvuti peaaegu püstisena lauale panna näiteks filmi vaatamiseks. Madalamas asendis aga saab teksti paremini sisestada.

Erineva suurusega tahvelarvutite kindlalt hoidmiseks on vedruga klambrid, mis hoiavad vastavalt arvuti suurusele selle kindlalt kaante vahel. Speckil on kõrged ja tugevad servad, mis kaitsevad ka kukkumise eest.

Trust 10,1″ Aexxo – 18,99 eurot

See Trusti universaalne ümbris hoiab tahvlit kinni reguleeritavate nurgaklambritega. Saad kasutada nii tasapinnal kui ka tugijalana. Sisse sobivad praktiliselt kõik 10-tollised tahvelarvutid, püstiasendis saab tagaküljelt katte ülemise serva alla keerata, et kaamera jääks vabaks. Nii saad tahvli kuhugi pinnale pildistamiseks seisma panna, et ise fotole joosta või öövõttel seadet kindlalt paigal hoida.

Tahvliümbris sobib näiteks Acer Iconia One 10 seeriale, Apple iPadile (2., 3., 4., 5. ja 6. (2018) põlvkond), Apple iPad Air´ile (1. ja 2. põlvkond), Apple iPad Pro 9.7″ ja 10.5″ mudelitele, Asus ZenPad seeriale, Huawei MediaPad M2-le, M5-le, T1-le ja T2-le, Lenovo Tab 3-le, Tab 4 10″ (Plus) mudelile ja Samsung Galaxy Tab´i mudelitele 2/3/4/Pro/S2/S3/A/E.

Tucano 7-8” – 18,99 eurot

Need universaalsed tahvlikaaned sobivad väiksematele, 7-8 tollistele tahvelarvutitele. Kolmeks kokku käiv ekraanikate on võimalik voltida ka kolmnurgaks, et ekraan lebaks madalamas asendis laual kerge kaldega. Nii on mugavam näiteks ekraaniklaviatuurilt mõnda pikemat teksti sisse tippida.

Olemas on ka hoidik puutepliiatsile, nurgakinnitused jätavad tahvlit kindlalt kinni hoides nupud ja pistikupesad vabaks.

Vaata kõigi tahvikottide ja -ümbriste valikut siit.

See on Klicki poolt toimetatud ja kureeritud rubriik, kus Klick soovitab oma tootevalikust nutikaid, lahedaid ja huvitavaid asju ning annab nõu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.