Klicki 100 soovitust

Kaardivahedega mobiiliümbris, mis pildistamiseks alati valmis

Põnevad hetked kaovad kiirelt, kuid selleks on meil taskus mobiiltelefon, millega igal ajal võimalik kõik piltide või videotega talletada. Kuid ka siis, kui kasutad kaitsvat mobiiliümbrist, peab kaamera olema kiirelt kasutatav.

Kaardivahega mobiiliümbris Cellular Line XXXL Snap (15,99 eurot) kaitseb sinu telefoni kriimustuste ja põrutuste eest. Selle sisse saad pista ka kõige vajalikumad panga- ja kliendikaardid, mida igapäevaselt enim kasutad.

Eriti mugav on selle ümbrisega telefoniga aga teha fotosid ja videoid, sest ümbrise tagakaas on eemaldatav ja vaid sõrmeliigutusega saad osa kaanest kõrvale heita ning pildistada kõike, mida oluliseks pead.

Ümbrisesse torgatud telefoniga võid minna rahulikult suveüritustele või oma kallitele sugulastele külla, sest kõik vajalik on pidevalt käepärast olemas. Lisaks on telefon ja selle ekraan tugeva ja vastupidava kunstnahast ümbrisega hoitud.

Kaitstud on ka kaamerasilm, mis on tavaasendis kaanega kaetud. Tänu sellele võid kindel olla, et telefon ei saa ka kõige ülevamatel hetkedel või lihtsalt kogemata  kahjustada.

Mobiiliümbris pole seotud ühegi konkreetse telefonitootja ega -mudeliga, selle soetamisel tuleb teada vaid  oma telefoniekraani suurust. Ümbris sobitub kuni 4,8-tollise ekraaniga mobiilidega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.