Klicki 1000 soovitust

Kaks soodsat puutetundlikku arvutit – kasuta hiirevabalt

Nutitelefonide ja tahvlite puutetundlikud ekraanid on tekitanud ka arvutite juures tahtmise hiire asemel hoopis ekraani katsuda. Kui külitad mõnusalt diivanil või tugitoolis, siis hiirega ongi ebamugavam. Need kaks arvutit aitavad oma asju ajada igas asendis hiirevabalt ja loominguliselt.

Sülearvuti Lenovo YOGA C340 – 447,99 eurot

Lenovo Yoga sülearvutid on saanud mitmeotstarbeliste tagaküljele käänatavate tahvel-sülearvutite sünonüümiks. Selline õhuke arvuti on samas ka tahvelarvuti: keerad ekraani põhja alla ning saad oma seadet kasutada väga suure ekraaniga tahvlina. Ehkki Windows 10 pole nii mugav puutetundliku ekraani operatsioonisüsteem kui Android, saab ometi niimoodi palju asju hoopis mugavamalt tehtud, kui sa ei istu korralikult arvutiga laua taga. Hiirt pole vaja, puutetundlikul ekraanil on lihtne brauseris veebilehti kerida või mõnes graafikaprogrammis kaasasoleva puutepliiatsiga joonistada või märkmeid teha. Seda saad teha kitsal bussiistmel, püsti seistes või isegi lamades.

Hübriidarvuti saab lauale ka “telgina” tõsta. Nii on see nagu pisem nutiteler, mille ekraanilt filmi või telesaateid vaadata.

IdeaPad C340 aku kestab kaheksa tundi, kiirlaadimisega saab 80 protsenti akust täis vaid tunniga. Turvalisuse tagab sisseehitatud sõrmejäljelugeja.

Asus VivoBook Flip 14 TP412UA – 549,99 eurot

Asuse puutetundliku ekraaniga Vivobook on samuti peaaegu 360 kraadi ulatuses keeratava ekraanikaanega, nii et saad seda kasutada nii tavalise süleri, tahvli kui telgikujulise ekraaniga.

Mugavaks teeb selle arvuti kasutamise joonistusalusena väga kitsas ekraaniserv, mis kokkuvolditud sülerit kasutades ei sega ning 802.11ac standardile vastav ülikiire WiFi. Samuti on olemas uusimad USB-ühendused lisaseadmetele ja 128 GB suurune väle salvestusmeedia – SSD ketas.

Sülearvuti kaalub vaid 1,5 kg, seega on hea seda igale poole kaasa haarata.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.