Klicki 1000 soovitust

Kaks ühes: head kõrvaklapid nii mängimiseks kui koosolekuks

Kui kasutad kodus kõrvaklappe mänguks ja tööks, ei pea selleks kahte eraldi seadet ostma. Mõned mänguriklapid on ka väga head koosolekuklapid ja vastupidi. Neid ühendab nii hea helikvaliteet kui võimalus lisaks kuulamisele ise ka sõna sekka öelda selgelt ja arusaadavalt.

Trust GXT 330 XL Endurance – 34,99 eurot

Suurte pehmete kõrvapatjade ning võimsa bassiga klapid on igati sobivad muusika kuulamiseks, kuid nende praktilised põhifunktsioonid head nii on mängimiseks kui kontoritööks.

Tavalise 3,5 mm otsikuga sobivad need nii arvuti, sülearvuti kui mängukonsoolidega ühendamiseks. Kui puldil on kõrvaklapipesa, siis saad klapid ühendada oma mängukonsooli puldiga ja ei pea juhet kuhugi telerilaua või arvutilauani vedama.

Juhtme küljes on veel väike pult, et heli juhtida.

Mikrofon on mänguriklappidele omaselt pika varre otsas ja asend on sätitav nii, et sind ennast kõige paremini kostaks. Kui mikrofoni ei kasuta, saab selle painduva varrega eest ära keerata.

Trust GXT 322 Dynamic – 39,99 eurot

Need Trusti klapid on tõeliselt mugavad väga pikkadeks sessioonideks, piinamata kõrvu isegi siis, kui oled mitmeid tunde järjest PC- või konsoolimängudes. Muidugi saab teha ka mõnetunniseid videokoosolekuid, sest elastse varre otsas asub peakomplektil ka kvaliteetne mikrofon.

Universaalse ja traditsioonilise 3,5 mm pistikuga saad ühendada klapid pea kõigi seadmetega, millega vaja, sest selline ühendusviis on enamusel seadmetel olemas. Kõlarielemendi läbimõõt on 50 mm, mis tekitab võimsa ja tugeva bassi, kui muusikat kuulad.

Trust GXT 322C Camo – 39,99 eurot

Miks mitte ilmuda videokoosolekule stiilsete laiguliste klappidega? Igal juhul on Trusti camo klapid mugavad ja hea välimusega. Nendegi ühendus on vaid kaabliga, seega pead ühendama meetrise nailonkattega juhtme arvuti, konsooli, konsoolipuldi või nutiseadmega, kui tahad ise kuulata ja ka sõna sekka öelda kas mängus või töökoosolekul.

Laigulise mustriga klappidel on pehmed kõrvapolstrid ja painduva varrega mikrofon, et oleks mugavam pikematel mängu- ja tööseanssidel kasutada. Juhtme eeliseks on muidugi see, et otsustavatel hetkedel pole ohtu, et akud tühjaks saavad, kuid samas ei saa kasutamise ajal nii vabalt ringi liikuda, kui juhtmevabade klappidega.

Helitugevust saab mugavalt juhtida otse klappide pealt.

Vaata kõiki Trust Gaming tooteid siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.