Kas Infinixist oled kuulnud? Eestisse jõudis uus maailmas tuntud mobiilimark

Klicki poodidest on nüüd saada maailma maailma suuruselt kuuenda nutitelefonide tootja Transsion telefonid brändinimega Infinix. Tegemist on väga hea hinnaga nutitelefonidega, mis sobivad väga hästi nii õpilaste ja noorte kui miks mitte ka vanemate inimese telefoniks, pakkudes võimalusi, mida muidu nii odava hinnaga ei ole kunagi saanud.

Infinix jõudis maailmaturule juba kümme aastat tagasi, alustades 2013. aastal Hiina koduturust ja jõudes kiiresti paljudel arenevatel turgudel tippude sekka. Egiptuses on Infinix näiteks olnud Samsungi ja Huawei järel müügilt suisa kolmandal kohal.

Praegu toodab grupp üle 150 miljonit nutitelefoni aastas, kaubamärk on suunatud peamiselt nooremale tarbijale, kes soovib võimalikult hea hinnaga saada parimat tehnoloogiat.

Kõikidel telefonidel on juba olemas eesti keele tugi ning kõik mudelid on tootja poolt Eesti operaatorite võrkudega kohandatud ja testitud, seega siin kasutades ei tohiks probleeme tekkida.

Esimene mudel, mis Eestis müügile jõuab, on Infinix Hot 20 5G (hind 139,99 eurot), mis purustab Eesti rekordi: nii soodsa hinnaga 5G telefoni pole siinmail varem nähtud.

Mida siis sellise tühise summa eest saab?

6,58-tolline ekraan on Infinity Hot 20 5G mudelil näiteks igati korralik ka keskklassi parimate mudelitega võrreldes: 120 Hz värskendussagedusega (muudetav aku säästmiseks ka 60 ja 90 Hz peale) ning Full HD+ eraldusvõimega (1080 x 2408 pikslit). Dimensity 810 kiibistik on varustatud kahe 2,4 GHz Cortex-A76 ja kuue 2 GHz Cortex-A55-tuumaga, millega kannatab hästi ka graafikanõudlikumaid mänge mängida. Lisaks on sisemuses olemas uut tüüpi jahutus, mille soojuskandja vastavalt vajadusele muutub tahkeks või vedelaks.

Mälu on 4 GB (operatiivmälu), mida saab Mega RAM lahendusega sujuvalt laiendada 7 GB-ni, lisaks massmälu 128 GB.

Tagumine põhikaamera on igati korraliku pikslite arvuga (50 MP, lainurk-objektiiv, öövõtte täiustusega), lisaks asub tagaküljel ka pildistamist abistav 2 MP QVGA kaamera. Mobiil teeb HDR-pilt,e kasutada saab LED välku ning panoraamvõtet. Esikaamera on 8 MP sensoriga ja lainurk-objektiiviga.

Kasutada saab kaht nano-SIM pesa, aku mahutavus on 5000 mAh ning laadimisadapter tuleb kaasa. Lisaks 5G-le saab ühenduda ka traadita WiFi ac võrku, sees on GPS ning kasutada saab sõrmejäljelugejat turvaliseks sisselogimiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.