Klicki 1000 soovitust

Kasva tšempioniks! Mängurikomplekt, millega on kõik võimalused võita

Tegelikult ei sünni peaaegu mitte keegi arvutimängude tšempioniks, kõik on ikkagi tippu jõudnud põhjalikult harjutades. Selleks, et saaksid parimaks, on Trustil välja pakkuda tšempioniks treenimise jaoks sobivad mängurikomplektid ja klaviatuurid-hiired algajast profini.

Alusta heast hiirest

Isegi igapäevasel kasutusel on hiire roll väga suur: kui see ei libise piisavalt hästi, ei reageeri täpselt ning nupud pole mugavad ja ergonoomilised, siis ei edene ka mäng nii hästi, kui tahad. Seega võta endale üks kiire, suure eraldusvõimega (seda mõõdetakse DPI-des ehk punktides tollile, nagu skanneritelgi) ja sobiva hulga nuppudega mängurihiir.

Spetsiaalsed mängimiseks mõeldud hiired pole üldse kallid. Odavamad algavad paarikümnest eurost. Näiteks Trust GXT 160 Ture Illuminated Gaming maksab vaid 19,99 eurot ja saad seitsme nupuga (kahe pöidlanupuga) efektse LED-valgustusega USB-hiire, mille eraldusvõime on väga hea – 4000 dpi.

Suurema käe jaoks sobib kopsakam üheksa nupuga Trust GXT 130 Ranoo Gaming (hind 29,99 eurot), millel eraldusvõime 2400 dpi ja samuti efektne LED-taustavalgustus. Hiir pole küll nii täpne, kuid annab vabaduse kasutada seda täiesti juhtmevabalt.

Võta hoopis mängurikomplekt

Kuna Trust Gaming Bundle 4in1 on praegu soodustusega -40% ehk vaid 59,99 eurot, siis ei saa muidugi seda praegu soovitamata jätta – ligikaudu ühe taustavalgustusega klaviatuuri hinna eest saad komplekti, kus on Eesti asetusega efektse LED-taustavalgustusega ja kõrgete klahvidega mänguriklaviatuur GXT 830RW, mänguri kõrvaklapid koos juhtmepikendusega (mudel GXT 310), mängurihiir GXT 105 ja hiirematt GXT 752. Juba ainuüksi hiir ja klaviatuur maksavad kokku oluliselt rohkem, kui neli ühes mängurikomplekt, seega tasub seda kaaluda igal juhul, kui oled vähegi mängude mängija.

Trust Gaming, mille toodetest see komplekt koosneb, pakub arenevale mängijale kogu valikut alates odavatest, aga mugavatest algaja lisaseadmetest kuni tõeliste profimängijate varustuseni – eesmärk on kasvatada igaühest lõpuks tšempion, kui ta järjest harjutab ja pingutab ning oma varustust vastavalt tasemele uuendab.

Uuendab niimoodi:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.