Klicki 1000 soovitust

Kes ütles, et Bluetoothiga kõlaritel pole vaja võimsat bassi?

Bluetoothiga kõlaritest rääkides kujutavad enamus inimesi ette pisikesi, taskusse või kotti mahtuvaid akuga kõlakaste, mis võivad küll head heli teha, kuid võimsatest bassidest nende puhul ei unistatagi. Kuid miks ei võiks olla ka juhtmevaba kõlar suur ja võimsa bassiga? Võibki.

Üks selline on F&D T-200X (soodushind Klicki poes praegu 89,99 eurot), mis töötab kuni 15 meetri raadiuses, pakub ka USB-ühendust ja sisaldab komplektis kahte külgmist kõlarit koos võimsa bassikõlariga. See tähendab, et tegemist on helikanaliga 2.1.

Külgmisi kõlareid võib kasutada nii püstiasendis kui pikali. Viimasel juhul on need eriti sobivad näiteks surue nutiteleri ribakõlariteks ja kinnituvad otstest kokku.

Kolmas kõige suurem kast sisaldab aga kaheksatollist kõlarielementi, mis tekitab võimsalt vibreeriva 35 W bassi. Kõlarikast on puust, et tagada naturaalne heli. Boonusena on bassikõlar veel ka peomeeleolu tekitaja: sisseehitatud LED-tuled vahetavad värvi.

USB-pesasse saab pista mälupulga ning mängida maha nii MP3 kui WMA kodeeringuga lugusid. Puldist saab kõike juhtida, sealhulgas ka FM raadiot, mis salvestab ja peab meeles kuni 100 jaama.

Kõlarikomplekti väljundvõimsus on 70 W, bassikõlaril eraldi 35 W. See on Bluetooth-kõlarite puhul harvaesinev võimsus, kuid miks peakski mugavat juhtmevaba tehnoloogiat kasutama vaid pisikestes kaasaskantavates kõlarites?

Muidugi saab ka juhtmega ühendada – selleks on tagaküljel klassikalised RCA pesad. Nii on võimalik T-200X-i kasutada koduse keskse muusikaseadmena, mis mängib heli nii külge ühendatud telerist kui ka kõigist mobiilsetest seadmetest, mis oskavad muusikat üle Bluetoothi saata.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.