Klicki 1000 soovitust

Klapid kaela: juhtmevabad sportlikud kõrvklapid, mis püsivad alati kindlalt paigal

Spordikõrvaklappidega, mis käivad kõrva, on tihti probleem, et need võivad sporti tehes kõrvast välja kukkuda ja ära kaduda. Juhtmevabade kõrvaklappidega on veel üks lisamure: et akud piisavalt kaua kestaks, peavad need olema suuremad (ja raskemad). Selleks, et raskus ei segaks, ongi mugavad kaelavõruga kõrvaklapid.

Skullcandy Method Wireless (hind 39,99 eurot) on just sellised kõrvaklapid, mille akud kestavad kuni üheksa tundi ning samas ei sega nende raskus sportimist, sest akude osa on kaelavõrus, mille saab kaela riputada. Selle konstruktsiooni juures on veel üheks eeliseks võimalus kuulata vaid ühte kuularit – teine ei ripne niisama, vaid seda saab hoida kaelavõrus paigal.

Kaelavõruga klappe on mugav juhtida, et käepärases kohas “krae peal” on alati olemas juhtnupud. Erinevalt paljudest juhtme küljes olevatest kõrvaklapinuppudest on Skullcandy juhtnupud suured ja kergesti kasutatavad, sest ruumi suurte nuppude jaoks on kaelavõrul rohkem.

Komplektis on kaks vahetatavat otsikupaari – suuremad ja väiskemad, mis on valmistatud baktereid tõrjuvast materjalist ja püsivad tavalisest paremini puhtana.

Spordiklappide puhul on vajalik niiskuskindlus, sest klappe võib tabada nii õues kehva ilmaga alla sadav vihm, rahe ja lörts või siis kõvema trenniga kandja enda higi. Skullcandy on IPX4 standardile vastava niikuskindlusega ehk kannatab igast suunast kergelt märjaks saamist, kuid mitte lausa vee alla sukeldumist.

Vaata siit videost, kuidas neid mugavaid, sügiseseks ja talviseks sportimiseks sobivaid kõrvaklappe kohe kasutama hakata:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.