Klicki 1000 soovitust

Klicki 100 soovitust: õpi Air Raidersiga vigurlenduriks – neli trikki, mida õhus teha ja enamgi veel

Mõnusalt soe ilm ja väike tuul on õige aeg vigurlennukite lennutamiseks. Air Raidersi lennuk (3,99 eurot) on trikimasin, mida peab oskama vaid õigesti visata ja see ei lähe ka maha kukkudes katki ega märga saades pehmeks nagu paberlennuk.

Siin on neli trikki, mida lennumasinaga teha saab – ei mingeid mootoreid ega akusid, lihtsalt viska õigesti õhku ja trikk sünnibki.

Bumerang

Viskad lennuki õhku kerge vindiga, et selle ots üles tõuseks ja peale väikest tiiru tuleb see nagu bumerang tagasi. Tegemist on lihtsa harjutusega ja juba mõne korraga peaks triki selgeks saama.

Otselend

Veelgi lihtsam on kahekesi lennukit üksteisele loopida. Siin pole vaja muud liigutust kui sedasama, millega paberlennukit lennutad. Air Raidersi õhumasin võtab kergesti tuule tiibadesse ja liugleb sujuvalt teise mängijani.

Lend ümber nurga

Kolmas trikk lubab lennukit teisele mängijale visata näiteks nurga taha. Selleks peab Air Ridersi lendu laskma kergelt kaldes ja viskama mitte otse, vaid külje peale. Natuke nagu bumerangiliigutusega, kuid nii, et lennuk päris tagasi ei lendaks viskaja juurde.

Täpsuslend jalgade vahelt

Seda saab mängida juba kolmekesi. Las keskmine mängija seisab, jalad harkis ja teised püüavad heita lennuki tema jalgade vahelt läbi nii, et see otsa püsti tõstaks, kui on maa lähedal ära käinud.

Selliseid trikke on loomulikult palju rohkem, mida Air Raidresi lennumasinaga teha saab, lennukiga on kaasas õpetus 12 erineva õhutriki tegemiseks. Vaata, mismoodi siin mainitud neli trikki lennukiga välja näevad, allolevast videost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.