Klicki 1000 soovitust

Kogu kevadise peo varustus ühes kohvris: suur LED-idega kõlar

Denver TSP-505 (hind praegu 99,99 eurot ehk 60 eurot tavahinnast odavam) on  suur aku ja LED-tuledega juhtmevaba kohverkõlar, milles ongi peaaegu kõik, mida vajad ühe kevadise peo läbiviimiseks. Vaja on veel muusika allikat – näiteks arvutit või mobiili üle Bluetoothi heli edastamiseks.

Kaheksatolline 50 W kõlar teeb piisavalt valju häält ka õuetingimustes ning suuremas ruumis, lisaks muusika kuulamisele üle Bluetoothi saab sisse lülitada ka FM raadio ja lasta kanalid automaatselt üles otsida. Kui tahad tavalise 3,5 mm helikaabliga mõnda seadet ühendada, siis see variant on samuti olemas.

Tegelikult piisab ka USB mälupulgast muusika kaasavõtmiseks, sest Denveri kõlar tunneb USB pessa ühendatud mälupulgalt ära MP3 failid ja oskab neid järjest maha mängida.

Karaoke? Loomulikult on see vajalik lisavõimalus ühel peokõlaril. Selleks on olemas lausa kaks mikrofonisisendit, nii et saad muusika saatel isegi duetti laulda.

USB pesast saad oma mobiili laadida, kui seal mälupulka parasjagu pole.

2600 mAh aku aitab kõlarit kasutada ka seal, kus elektrit parasjagu käepärast pole, aga kui pistikupesa on lähedal, siis sobib ka 230 V ühendus. Akult mängib suur kõlar kuni kolm tundi.

Ja lõpuks veel üks vajalik omadus, mis peokõlaril peab olema – peomeeleolu jaoks vajalikud LED-tuled. Need kumavad otse läbi kõlarikatte ja vilguvad erinevates mustrites vastavalt muusikale, nii et saad ka lavashow selle ühe seadmega ära lahendada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.