Klicki 1000 soovitust

Kõige hooajalisem kaup praegu: masin, mis teeb auto ja kõik muu talvemustusest puhtaks!

Tuul keerutab tolmu ja kõike, mis talve jooksul maha on ladestunud. Nüüd see kuivab ära ja tõuseb lendu. Mitte miski ei püsi praegu puhas ja on tolmust hall. Selleks, et oma asjad taas säravaks saada, on vaja üht korralikku survepesurit.

Kärcher K 2 Compact Car (maksab Klickis 125,99 eurot) on kodumajapidamisse just praegu väga vajalik masin, mis teeb survepesuga puhtaks jalgrattad, autod, aiamööbli, aiatööriistad. Survepesureid on igasuguseid, kuid nende juures on vajalikeks omadusteks näiteks kergus ja kompaktsus transportimisel ning piisav võimsus. K 2 Compact Car ongi kerge ja võimas. Kaalub 4 kg, seega on liigutatav ka ühe käega ja survepesuri võimsus on 1400 W, mis tagab ka tõrksama mustuse eemaldamise kergema vaevaga.

Selleks, et saada oma auto igast küljest puhtaks, peab survepesuri voolik olema piisavalt pikk. Kui sa just kaubikut pesta ei taha, on neljameetrine voolik täiesti piisav. Kiirvahetajaga saab otsikuid ka kiirelt vahetada, Kärcheri masin kasutab standardset aiavoolikuliidest – A3/4″.

Püstolikujuline käepide aitab suunata veejuga just sinna, kuhu vaja. Seadmega on kaasas Power Brush harjaga autopuhastuskomplekt, mis sisaldab ka 0,3-liitrist vahuotsikut.

Tunni jooksul jõuab seade puhastada kuni 20 ruutmeetrit pinda.

Selleks, et saada puhtaks auto, kõnnitee või jalgratas, on Kärcheril olemas ka muid lisa-adaptereid. Keerulise kujuga asjade survepesuks on vaja harju ja otsikuid, mis ka nurgatagustesse tungivad. Samuti on mõistlik kasutada spetsiaalseid auto- ja rattašampoone, mis tagavad puhta ja läikiva pinna ning aitavad vältida veeplekke.

Praegu on soojad ilmad juba peaaegu käeulatuses. Seega on viimane aeg hakata talvist mustust likvideerima ja selleks vajalikud asjad muretseda.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.