Klicki 1000 soovitust

Kõik ruttu puhtaks! Kolm masinat, mis seda teevad

Algavad koristustalgud. Enne aga löö kord majja oma kodus. Kui talvel on kogunenud liiga palju mustust, võta mõni tõhus masin appi. Siin on kolm Kärcheri kevadpuhastuse-abilist.

Kärcher survepesur K 4 Compact – 188,99 eurot

Loomulikult on survepesu see, mis teeb puhtaks kõiksugu pinnad alates porisest autost ja lõpetades Jaapani aiaga. Kuid lisaks on vaja veel paari täiendavat vidinat: näiteks see vahudüüs pesuaine pealekandjaga (20,99 €) ning ka pesuaine (29,99 €). Pinnapuhastiga (99 eurot) aga võib korda teha ka Jaapani aedu ja killustikuga kaetud pindu ilma vett laiali pritsimata.

Kärcheri pesev tolmuimeja SE 5.100 – 369,99 eurot

Mõnikord on vaja puhastamiseks ka niiskust. See pesev tolmuimeja tegelebki mitmekülgse puhastamisega – mis ära ei saa imetud, saab minema leotatud ja uhutud. Hulk otsikuid on erinevateks puhastustöödeks komplektis kaasas. Puhtaks saab nii põrandad, pehme mööbli kui vaibad.

Kärcheri tekstiilipesur Puzzi 8/1 C – 459,99 eurot

Kevadpuhastuse ajaks 100 eurot odavamaks läinud tekstiilipesur aitab lahti saada võidunud diivaninurkadest ning määrdunud kohtadest vaipkattega põrandal. Tõhus töövahend kõrvaldab porised jäljed, mis näiteks talve jooksul esikuvaibale on tekkinud ja diivani saab taas korralikuks ilma mööbliriiet välja vahetamata. Muidugi võib tekstiilipesuriga üle käia ka auto istmekatted, sest see masin veega üleliia ei ujuta ja istmed saavad väga kiiresti kuivaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.