Kõik-ühes võimas arvuti Dell Optiplex 7410 jätab laua puhtaks

Delli arvuti, kus kõik on peidetud monitori taha, jätab mulje, nagu lauaarvutit polekski. Kuid tegelikult on ekraani taga peidus võimas masin, millega saab teha palju jõudlust nõudvaid töid.

Lauaarvuti Dell Optiplex 7410 AiO (hind 1419 eurot) on suure 23,8-tollise ekraaniga ning see ongi ainus asi, mis laual ruumi võtab. Inteli Core i5 protsessoriga, 512 GB SSD ja hulga erinevate ühendustega masin peitubki selle taga samas korpuses.

USB liidesed asuvad ekraani taga ja sealt leiab kaks USB 3.2 Gen 1 Type-A pesa, kolm USB 3.2 Gen 2 Type-A1 pesa, ühe USB 4 Gen 3 Type-C pesa, samuti leidub DisplayPort, HDMI ja võrgupesa (RJ45) ning muidugi ka juhtmevabadest ühendustest WiFi 6 ja Bluetooth.

Dell Optiplex 7410 AiO kasutab nutikat helifunktsiooni, mis automaatselt kohandab kahe kõlari ja mikrofoni taset vastavalt keskkonnale ja kõrvaldab taustamüra, mis on hea videokoosolekute pidamiseks. Selleks saab kasutada valikulist 5 MP kaamerakomplekti, millel on ka infrapunakaamera näotuvastusega sisselogimiseks ja kõne ajal pildi kadreerimiseks.

Optiplex 7410 AiO monitoril on madala sinise valguse sertifikaat, mis laseb töötada mugavalt pikki tunde järjest kuni hilise õhtuni. Ekraan on sel eksemplaril küll tavaline, kuid valida saab puutetundliku versiooni sõltuvalt kasutaja vajadustest.

Esteetika on lauale käiva seadme puhul kindlasti oluline ning Optiplex 7410 AiO ei jäta külmaks oma tavalisest erilisema hõbedase ja tumehalli disainiga.

Ergonoomiline kallutatava osaga ekraanijalg ning reguleeritava kõrgusega alus lasevad ekraani igas tööasendis hõlpsalt õigesse kõrgusse ja kaldesse seada. Kõik-ühes formaadi suurim eelis on aga ruumi kokkuhoid – kõik vajalik on ühes kompaktses seadmes, mis vabastab töölaua lisaseadmetest ja kaablitest. Eraldi arvutikasti pole vaja kuhugi ära mahutada.

Tegemist on seadmega, millel on tootja poolt kaasas hulk lahendusi ärikasutajale. Dell Optimizer Express Sign-In funktsioon tuvastab kasutaja kohaloleku ja äratab arvuti unerežiimist, võimaldades kiiret tööle asumist. Lisaks tagab walk away lukustus, et arvuti ja andmed on alati kaitstud, kui lahkud ekraani eest. Intel vPro platvormi valikud pakuvad aga häid administreerimise võimalusi ja riistvara täiustatud turvalisust, muutes ettevõtte IT-halduse lihtsamaks ja turvalisemaks.

Dell Optimizer kasutab veel tehisintellektil põhinevat optimeerimistarkvara, mis õpib kasutaja tööviisidest ja reageerib neile, isikupärastades ja suurendades süsteemi jõudlust.

Optiplexi seeria kasutab juba alates 2007. aastast taaskasutatud plastikut ja praeguseks sisaldab seade kuni 59% taaskasutatud materjale, sealhulgas ookeaniplastikut.

Kellele sobib Dell Optiplex 7410 AiO?

Delli kõik-ühes arvuti on ideaalne valik proffidele, kes otsivad kompaktset ja võimekat kõik-ühes masinat. See sobib hästi kontoritesse, kus on oluline ruumisäästlikkus ja elegantne disain. Lisaks on see seade ideaalne neile, kes vajavad tõhusat ja turvalist tööriista kvaliteetsete videokoosolekute jaoks.

Dell Optiplex 7410 AiO plussideks on võimas Intel Core i5 protsessor, kompaktne kõik-ühes disain, intelligentne heli ja kvaliteetne kaamera. Kui oled mänguhuviline, siis võib küll mahukamate mängude mängimisel piirama hakata integreeritud graafikakaart, kuid kontoritööd see ei sega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.